Osób online 1173

Raport z wypożyczeń

Leighton Clarkson został wybrany Młodym Piłkarzem Sezonu Aberdeen, a Jack Bearne awansował do finału play-off z Kidderminster Harriers. Oto najnowsze wieści o wypożyczonych zawodnikach.

Clarkson odebrał indywidualne wyróżnienie w czwartkową noc jako nagrodę za imponującą kampanię, w której zanotował pięć goli i osiem asyst w szkockiej Premiership.

Pomocnik wystąpił po raz 34 w obecnym sezonie w niedzielnym meczu przegranym 0:1 z Rangers, gdzie rozegrał 88 minut.

Bearne, wszedł z kolei z ławki rezerwowych pod koniec spotkania, a Kidderminster pokonało na wyjeździe King's Lynn Town 4:1, docierając do finału play-off National League North, gdzie 14 maja zmierzą się z Brackley Town.

Sepp van den Berg powrócił do wyjściowego składu Schalke, które odniosło istotne zwycięstwo 3:2 nad Mainz w Bundeslidze. Obrońca rozegrał pełne spotkanie, a jego zespół o dwa punkty oddalił się od strefy spadkowej.

Jarell Quansah zagrał 81 minut w domowym meczu przegranym przez Bristol Rovers 2:3 z Bolton Wanderers w League One, podczas gdy Luke Chambers spędził na boisku cały mecz przegrany przez Kilmarnock 0:2 z Motherwell w Scottish Premiership.

W poniedziałek bramkarz Vitezslav Jaros spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych, a Stockport County zakończyło kampanię League Two na czwartym miejscu po remisie 1:1 z Hartlepool United, co oznacza, że wystąpi w nadchodzących play-offach.