Osób online 1448

Popis Elliotta i Mortona w kadrze

Tyler Morton i Harvey Elliott dali popis w dzisiejszym meczu reprezentacji Anglii U-21 w eliminacjach młodzieżowego Euro. Synowie Albionu na własnym terenie ograli 3:0 Irlandię Północną.

Wypożyczony do Hull City pomocnik otworzył wynik rywalizacji w pierwszej połowie po strzale z dystansu. W 52. minucie Elliott popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego, podwyższając prowadzenie Trzech Lwów.

W 80. minucie po świetnej asyście Mortona, Elliott wbiegł w pole karne i efektownym lobem pokonał golkipera Irlandii.

W wyjściowym składzie Anglików zagrał dziś również Jarell Quansah.

Barwy Holandii reprezentowali dziś Virgil van Dijk i Cody Gakpo. Oranje ograli na wyjeździe 6:0 Gibraltar. W wyjściowym składzie pojawił się kapitan Liverpoolu, ale trener Holendrów wykazał się rozsądkiem zmieniając Virga w przerwie rywalizacji.

W 77. minucie na placu gry zameldował się Gakpo, który wkrótce po wejściu na boisko wpisał się na listę strzelców.

Cody dośrodkował ostro piłkę w pole karne, nikt ze skaczących zawodników nie przeciął lotu futbolówki, która po chwili zatrzepotała w siatce przeciwnika.

Caoimhin Kelleher zagrał 45. minut w towarzyskim starciu Irlandii z Nową Zelandią, zakończonym remisem 1:1.

W strefie azjatyckiej w eliminacjach do mundialu Japończycy bez problemów ograli na wyjeździe 5:0 Syrię. W drużynie gości nie zabrakło Wataru Endo, który został zmieniony w 83. minucie.