Osób online 1514

Podsumowanie występów wypożyczonych zawodników

Wśród wypożyczonych zawodników Liverpoolu w ten weekend znalazło się dwóch strzelców goli. Natomiast pomocnik Tyler Morton dwukrotnie w ciągu pięciu dni trafił do siatki rywali.

W związku z tym, że środek pola Jurgena Kloppa przeszedł latem przebudowę Morton musiał udać się na wypożyczenie.

21-latek poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Blackburn, ale został zmuszony do jego przedwczesnego zakończenia za względu na kontuzje stopy. W letnim okienku transferowym Anglik powędrował tym razem do Hull.

Był mocnym punktem zespołu Tygrysów na początku sezonu. Wystąpił w 9 z  z 11 meczów w Championship, a w minioną sobotę zdobył pierwszego gola. Wychowanek LFC popisał się pięknym strzałem tuż przy słupku i zapewnił swojej drużynie jeden punkt w starciu z Swansea.

Trafienie Mortona padło cztery dni po tym, jak strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji Anglii U-21. Dodatkowo asystował również przy drugim trafieniu Harveya Elliotta.

Tymczasem w Szkocji Owen Beck strzelił swojego pierwszego gola na wypożyczeniu w Dundee. Było to jednak trafienie na otarcie łez, ponieważ Pomarańczowo - Czarni przegrali spotkanie.

Na niższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii Luca Stephenson po raz trzeci z rzędu zagrał na prawej stronie boiska, a jego Barrow zdobyło 3 punkty. 20-latek rozegrał 72 minuty w wygranym 4:1 meczu z Colchester United.

Harvey Davies również zasmakował zwycięstwa w czwartej lidze, a Crewe zdobyło 3 punkty po tym, jak w 92. minucie Connor O'Riordan zdobył bramkę na 3-2 w meczu z Doncaster.

Niespodziewany wzrost formy Billy'ego Koumetio sprawił, że Francuz zaliczył swój czwarty występ w 1 składzie z rzędu w USL Dunkerque.

Bramkarze Jakub Ojrzyński i Luke Hewitson rozegrali pełne 90 minut. Ten pierwszy w przegranym 0-1 meczu z NAC Breda w Holandii, a drugi w remisie 1-1 z Prescot Cables.

Fabio Carvalho otrzymał tylko siedem minut, gdy RB Lipsk przegrał 1-2 z Wolfsburgiem w Bundeslidze, Dominic Corness wszedł z ławki w przegranym 0-5 spotkaniu z Lugano, a Anderson Arroyo zagrał minutę w remisie 0-0 FC Andora z Burgos.

Calvin Ramsay oglądał całe spotkanie z ławki rezerwowych, a jego Preston uległo Cardiff.