Osób online 1173

Skład Liverpoolu na Palace

Przed momentem poznaliśmy skład, jaki desygnował Klopp na mecz z Crystal Palace, który o 13:30 rozpocznie się w stolicy.

Wyjściowy skład: Alisson; Alexander-Arnold, Quansah, Van Dijk, Tsimikas; Endo, Szoboszlai, Gravenberch; Salah, Nunez, Diaz.

Rezerwowi: Kelleher, Gomez, Konate, Jones, Gakpo, Elliott, Doak, McConnell, Bradley.

Komentarze (115)

Edum 09.12.2023 12:31 #
Konate coraz niżej w hierarchii.
AirCanada 09.12.2023 12:33 #
Na Konate widzę, że Klopp to chucha i dmucha, żeby mu się nie wykoleił. Jeden mecz w tygodniu to maximum na co sobie może Niemiec pozwolić w przypadku Francuza.
Fanlive94 09.12.2023 12:33 #
Jest oszczędzany po prostu
użytkownik zablokowany 09.12.2023 12:33 #
Może znowu jakiś mikro uraz na rozgrzewce i stwierdzili że lepiej dmuchać na zimne. Dziwne że ryzykuje Quansahem przy zdrowym Gomezie i Konate.
markinioos29 09.12.2023 12:34 #
LiverpoolJestCzerwony jak dla mnie quansah jest pewniejszy od gomeza jesli chodzi o srodek obrony
Bugs61 09.12.2023 12:36 #
Nie coraz niżej w hierarchii tylko poprostu rotacja składem Jurgen wie co robi.
Timotheus 09.12.2023 12:39 #
Wydaje mi sie ze widza spory potencjal Quansah, i dlatego go ogrywają, bo te dwie szklanki to faktycznie nie wiadomo kiedy kontuzje dostaną.... a kiedy ogrywać młodego jak nie przy van dijku w formie? w pora szukac nastepcy dla niego, bo na tamtych nie a co liczyć zbytnio....
Edum 09.12.2023 13:12 #
Na co jest oszczędzany? Na czwartek XD? Po prostu gość ostatnimi czasy mega elektryczny.
Fanlive94 09.12.2023 12:32 #
Jest Ali! :D
Bubek555 09.12.2023 12:34 #
Quansah? Ojoj, wielka próba przed nim. To będzie ciężki mecz, bo Crystal na wyjeździe zawsze sprawiało nam problemy. Zastanawiam się tylko kto wystąpi w czwartek a potem z United i kto tutaj jest oszczędzany na ten mecz?
Lipaa1960 09.12.2023 12:37 #
W czwartek możemy zagrać na luzie, mocnymi rezerwami, na United powinien wrócić Mac Allister, a reszta będzie rotowana, taki okres mało czasu na odpoczynek
Bubek555 09.12.2023 12:42 #
No tak, ale kto obok Van Dijka na diabły? Konate? Skoro dzisiaj odpoczywa to zagra w czwartek? I po czwartku bez odpoczynku, znowu zagra? Quansah w dobrej formie, ale kompletnie bez doświadczenia w takim ważnym i prestiżowym meczu? Gomez?

2 osoby z tych 3 zagrają w czwartek. Ktoś będzie zmęczony.
ZENOX1234 09.12.2023 12:34 #
Bardzo dobrze że quansah gra , najbardziej mi się podoba ze wszystkich naszych obrońców
kamil91 09.12.2023 12:34 #
Po 3 pkt!
Kijoraptor 09.12.2023 12:36 #
Czy Ali nie za wcześnie ? Oby bezrobotny dzisiaj. Ibra niżej niż Quansah ? Rozumiem oszczędzanie, ale kiedy ma łapać rytm żeby wejść na swój poziom ? Poza tym jesteśmy dzisiaj bez ławki.
ZENOX1234 09.12.2023 12:38 #
Jak to bez ławki? , są ludzie na każdą pozycję którzy mogą wejść i ratować , z wyjątkiem joty i maca wiadomo
Bubek555 09.12.2023 12:39 #
Jak bez ławki? Gomez i Konate mogliby spokojnie wyjść dziś w pierwszym składzie. W ataku Gakpo to uznany zawodnik, jedynie pomoc jest osłabiona tą kontuzją Maca, ale Elliot i Jones potrafią momentami coś tam pograć i pokazać się z dobrej strony. Nie ma tragedii. Takie City z "najsilniejszą i najmocniejszą kadrą" miało ostatnio 2 bramkarzy na ławce.
Kijoraptor 09.12.2023 13:00 #
Przepraszam bardzo, ale Gomez czy Konate mają zmienić wynik meczu kiedy będzie kiepsko ? Jones ostatnio kopie się po głowie, a Elliot spina się tylko na derby. Słabo to wygląda. Gakpo ostatnio był najmniej widoczny na boisku
Alexandre 09.12.2023 12:37 #
Dziwne że gra Quansah, Konate ostatnio nie rozegrał 90 minut i myślę że nie byłoby dla niego dużym obciążeniem zagrać dzisiaj od początku . Szczególnie że w czwartek mecz o pietruszkę więc tam by odpoczął i nie grał a właśnie Quansah wtedy powinien wystąpić.
Alexandre 09.12.2023 12:39 #
A przepraszam grał 90 minut wiec zrozumiałe
DavidHilbert 09.12.2023 12:37 #
Wiadomo, że Konat na ławce, bo rozegrał cały mecz trzy dni temu. Wejdzie jak Quansah się zmęczy albo dostanie żółtą. Zaś Gomez nie dziwię się że siedzi po tym co odwalił z Sheffield
Nero 09.12.2023 12:40 #
Szkoda, że Diaz znowu w pierwszym. Chciałbym zobaczyć tam Gakpo. Może on na swojej nominalnej pozycji troche by się nam przysłużył. Salah zawsze ma czas w sezonie kiedy cieniuje. W takich chwilach zawsze się Mane uaktywniał i miał kto strzelać.
Hawken17 09.12.2023 12:47 #
Wolałbym Jonesa za Gravenbetcha i Gakpo za Diaza. Oby bez kontuzji i z kolejnymi 3 punktami na koncie!
Bubek555 09.12.2023 12:49 #
Kurczę, chyba Jurgen zaczął w końcu rotować składem (tak, wiem, Salah)?

Pewnie trochę kontuzja Maca do tego zmusza, ale wchodzi Quansah, Endo, Tsimikas odpoczywał ostatnio. W tym roku może przetrwamy ten grudniowy maraton i przejdziemy go suchą stopą.
Hawken17 09.12.2023 12:51 #
Salah ostatnio też dosyć wcześnie jak na niego zmieniony.
Hmmmmmm 09.12.2023 12:54 #
Cieszy powrót Alissona, a zarazem dziwi to narzekanie na Quansacha w pierwszym składzie. Chłopak już w tym sezonie pokazał, że potrafi grać w PL, choćby w meczu z Wilkami. Jestem spokojny o niego, poradzi sobie. Chłopak ma jaja.

Mecz będzie trudny, ale CP jest osłabione i liczę, że wygramy pewniej niż z Szablami.
Gruffi 09.12.2023 12:56 #
Salah na lewym, Nunez na prawym skrzydle, a w środku Diaz. Każdemu wg nogi i siły.
użytkownik zablokowany 09.12.2023 12:57 #