MIL
Milan
Towarzyski
26.07.2025
13:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2332

Curtis Jones: To był niezły mecz!


Liverpool melduje się w piątej rundzie FA Cup po tym jak pokonał na własnym stadionie zespół Norwich City aż 5:2. Strzelcem pierwszej bramki dla the Reds został Curtis Jones, który nie krył zadowolenia z przebiegu meczu podczas pomeczowego wywiadu.

- To był świetny mecz. Zdobyliśmy pięć bramek i uniknęliśmy kontuzji. Jesteśmy w kolejnej rundzie. To był świetny wieczór.

O reakcje piłkarzy dotyczącą informacji o decyzji Kloppa…

Chcemy grać dalej. Mamy swoje cele i ambicje, nic się nie zmieniło. Oczywiście, to smutna wiadomość dla całego klubu, ale musimy szanować jego decyzję. My zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby zostać na dobrej drodze.

O zmianie w drugiej połowie i swojej formie...

Mam nadzieję, że ta zmiana to oznaka tego, że trener oszczędza mnie na środowy mecz. Jestem w dobrej formie, w sumie w najlepszym położeniu w swoim życiu dotychczas. Jestem z tego faktu bardzo zadowolony i mam nadzieję, że utrzymam formę tak długo jak się da.

O tym, czy decyzja Kloppa może wzmocnić zespół...

Myślę, że tak. Ustaliliśmy sobie pewne cele na początku sezonu i teraz się ich trzymamy. Teraz, po tej wiadomości, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rodrygo opcją za Diaza na Anfield (2)
16.07.2025 01:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Liverpool chce rozbić bank na Isaka (4)
16.07.2025 00:55, Bartolino, Daily Mail
Wtorkowy trening - wideo (3)
15.07.2025 19:45, AirCanada, liverpoolfc.com
Kulisy meczu z Preston - wideo (0)
15.07.2025 16:42, AirCanada, liverpoolfc.com
Dzisiejszy trening - zdjęcia (12)
15.07.2025 16:38, AirCanada, liverpoolfc.com