Osób online 900

Wataru Endō wraca do Liverpoolu

Wataru Endō w najbliższych dniach wróci do Liverpoolu po tym jak reprezentacja Japonii zakończyła swój udział w tegorocznym Pucharze Azji po ćwierćfinałowej porażce 1:2 z Iranem.

Samurajowie w 28. minucie wyszli co prawda na prowadzenie za sprawą trafienia Hidemase Mority jednak w drugiej połowie to rywale okazali się lepsi.

W 55. minucie do wyrównania doprowadził Mohammad Mohebi, a gola na wagę awansu do półfinału w 96. minucie zdobył z rzutu karnego były zawodnik Brighton & Hove Albion - Alireza Jahanbakhsh.

Tym samym Endō w nadchodzącym tygodniu dołączy do zespołu i prawdopodobnie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na ligowe starcie z Burnley na Anfield w przyszłą sobotę.