Osób online 1049

Rezerwy wygrywają na wyjeździe z Newcastle

Drużyna Liverpoolu do lat 21 pokonała w sobotnie popołudnie w wyjazdowym pojedynku 2:1 Newcastle United w ramach rozgrywek Premier League 2.

Trey Nyoni i Kaide Gordon wpisali się na listę strzelców, zapewniając zwycięstwo ekipie Barry'ego Lewtasa na Whitley Park.

Goście objęli prowadzenie już w 3. minucie rywalizacji. Jayden Danns, dzięki wysokiemu pressingowi przechwycił piłkę, zagrał do Nyoniego, który wpisał się na listę strzelców.

W 21. minucie Liverpool zwiększył przewagę, kiedy w polu karnym sfaulowany został Danns. Do wapna podszedł Gordon i przechytrzył golkipera Srok.

Newcastle zdobyło kontaktowego gola jeszcze w pierwszej połowie, lecz to było za mało i 3 punkty pojechały do Liverpoolu.

Skład: O. Kelly, Pitt, Scanlon, Miles, Nallo, Pilling, Gordon (Spearing, 85), Clark, Danns, Nyoni, Kone-Doherty.