05.05.2024
17:30

Osób online 1498

Atalanta straciła 2 gole w 4 minuty

Atalanta roztrwoniła dwubramkowe prowadzenie na kilka dni przed przed rewanżowym meczem w 1/4 Ligi Europy z Liverpoolem.

Gianluca Scamacca po raz kolejny wpisał się na listę strzelców drużyny z Bergamo, a gola na 2:0 zdobył Ederson. Następnie drużyna Verony zdobyła dwa gole w ciągu czterech minut za sprawą Darko Lazovica i Tijjaniego Noslina.

Gasperini przyznał, że jego drużyna roztrwoniła zbyt wiele przewag w tym sezonie. Podkreślił również, że jego podopiecznych nie rozprasza czwartkowy rewanż.

- Niestety, widzieliśmy już kilka razy w tym sezonie, że straciliśmy prowadzenie w bardzo krótkim czasie - powiedział włoski szkoleniowiec w wywiadzie dla Sky Sport Italia.

- Wątpię również, że byliśmy rozproszeni przez Liverpool, ponieważ był to ważny mecz, aby zbliżyć się do Romy i Bolonii.

- Widzieliśmy dzisiaj, że Verona była w stanie strzelić dwa gole w cztery minuty. Widziałem Liverpool strzelający trzy gole w sześć minut w finale Ligi Mistrzów!

- Mamy z tyłu głowy, że kwestia awansu nie jest zamknięta. Czwartek będzie historycznym spotkaniem dla miasta, klubu i naszych piłkarzy.

- Bez wątpienia potrzebny jest kolejny świetny występ. Dodatkowo cel jest tak prestiżowy, że znajdziemy w sobie energię.

Komentarze (19)

kacciq 16.04.2024 14:35 #
O ludzie :) to nie Chievo tylko Hellas Verona :) Chievo już chyba nawet nie istnieje.
AirCanada 16.04.2024 15:00 #
Słuszna uwaga Panie Kolego. Poprawione.
FanLFC25 16.04.2024 14:51 #
Czyli już nie straci więcej, idealna nauczka przed rewanżem
Marcel1934 16.04.2024 14:57 #
Czuję że im wsadzimy parę goli. I znowu będą ochy i achy.
Lapaino 16.04.2024 15:03 #
Trenują jak tu odrobić wynik 4:0 😜
ichi 16.04.2024 15:05 #
Wrócil Arnold, wrócił Alisson. Puścić im przed meczem rewanż z Barceloną, przestać strzelać w środek i niech się dzieje wola nieba. Kiedyś musi nastąpić przełamanie... Nie takie cuda już widzieliśmy.
mayro78 16.04.2024 15:27 #
Jak wyjdziemy Diazem Gakpo i Eliotem z przodu to sa szanse, ze cos strzelimy.
Lepszy Nunez w rezerwie niz w podstawie.
stuś 16.04.2024 15:30 #
Jota i Elliott z przodu i może coś z tego będzie
stuś 16.04.2024 15:28 #
a my w 4 dni straciliśmy szansę na wygranie dwóch pucharów
AirCanada 16.04.2024 15:55 #
Strzelmy im szybko gola to się zagotują, najlepiej 3 w pierwszej połowie! Wiem, że to pobożne życzenia, patrząc na naszą dyspozycję w minionym tygodniu, ale nie zapominajmy, że nie takie cuda świat widział w wykonaniu Liverpoolu.
FanLFC25 16.04.2024 16:10 #
Też jestem zdania, że jak dostaną szybko gola to mogą się obsrać, druga sprawa, że z naszą grą bardziej prawdopodobne jest, że to my stracimy gola pierwsi i szybo a wtedy już kaplica.
Elnino6786 16.04.2024 16:06 #
4/5/6/7 bramek..tak tak. Ludzie wy serio w to wierzycie? Jak dla mnie już jest po ptokach i nie odrobimy tego. Gdyby mecz był na Anfield to może jeszcze, ale na Atalancie ? Wątpię. Ktoś powie, że wygraliśmy u nich już 5:0, ale nie moge być jakoś pozytywnie nastawiony do tego wszystkiego po tym co prezentują nasi piłkarze ostatnio niestety. Miała być walka o LE i PL a zostajemy tylko z...CC 🤦
kuczq 16.04.2024 16:12 #
Może i strzelimy trzy gole, ale ile stracimy? Bo na pewno czystego konta nie będzie
cezarkop 16.04.2024 16:25 #
Liverpool to nie Hellas a piłkarze Atalanty to nie frajerzy żeby stracić taką przewagę jaką mają z nami, choć jak mawiał klasyk " dopóki piłka w grze".
NumberNine 16.04.2024 16:44 #
Ja tam wierze w zwycięstwo i awans do półfinału , nie gramy źle , brakuje skuteczności , jutro karta się odwróci 💪
kacciq 16.04.2024 18:06 #
co prawda nie jutro tylko w czwartek, ale podpisuję się :)
unnamed 16.04.2024 16:56 #
Ja myślę ze w czwartek jesteśmy w stanie stworzyć okazje i strzelić trzy a może nawet cztery bramki, ale czy obrona wytzryma. Jestem dobrej myśli, wierzę ze naszi awansują dalej.
hoster 16.04.2024 18:51 #
Ok, Atalanta straciła 2 gole w 4 minuty a Liverpool nie strzelił gola od ok 200 minut. Tu jest problem.
użytkownik zablokowany 16.04.2024 23:35 #