05.05.2024
17:30

Osób online 574

Młodzież przegrywa po thrillerze z Newcastle

Młodzi piłkarze Liverpoolu do lat 18 przegrali we wtorkowy wieczór z rówieśnikami z Newcastle w wyjazdowym pojedynku 3:4.

Afolami Onanuga dał the Reds prowadzenie w 15. minucie po uderzeniu z dystansu.

Na początku drugiej odsłony 2 gole dla Srok zdobył Josh Donaldson. Później skutecznie rzut karny egzekwował Trent Kone-Doherty doprowadzając do remisu.

W 71. minucie po czerwonej kartce dla zawodnika Newcastle, gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę.

W 74. minucie Liverpool objął prowadzenie za sprawą trafienia Olivera O'Connora.

W ostatnim kwadransie the Reds stracili 2 gole, Sroki zadały decydujący cios w doliczonym czasie gry, co przesądziło o ich triumfie.

Skład Liverpoolu U-18: Misciur, Pitt (O'Connor, 46), Airoboma, Furnell-Gill, Lonmeni, K. Kelly, Morrison, Laffey, Sonni-Lambie (Martin, 75), Onanuga (Bradshaw, 60), Kone-Doherty.