LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 880

Adrián: Dziękuję za tą wspólną podróż


Adrian udostępnił nagranie, w którym pożegnał się z kibicami Liverpoolu po tym, jak potwierdzona została informacja, że opuści klub po pięciu latach przygody na Anfield.

Hiszpański bramkarz dołączył do The Reds w sierpniu 2019 roku i rozegrał w sumie 26 spotkań, w tym 11 z nich zaliczył podczas mistrzowskiego sezonu 2019/2020 w Premier League. Warto też wspomnieć o jego występach w meczach o Superpuchar Europy z 2019 roku i Tarczę Wspólnoty z 2022 roku. Odchodzi po wygaśnięciu kontraktu, z podziękowaniami i najlepszymi życzeniami dla wszystkich w LFC.
- Drodzy Czerwoni, [chcę] podziękować wam z głębi serca za wszystko, co daliście mi podczas tej pięknej i udanej wspólnej podróży.

- W ciągu pięciu lat pokazaliście mi tak wiele rzeczy. To, że noszenie koszulki Liverpoolu i bronienie herbu Liverpoolu na Anfield powinno zostać dodane do siedmiu cudów świata.

- 11 jardów to nic w porównaniu ze zdobyciem tytułu. Londyn to tak naprawdę Anfield South. Scouse akcent nie jest trudny, jest dla wybranych i wyjątkowych ludzi.

- Ta tradycja musi być chroniona. YNWA to nie tylko hymn, to filozofia życia. Nawet to, że tylko trzy litery - K O P - mogą cię wyciągnąć z największych opresji.

- Teraz nadszedł czas, abym podzielił się tymi wszystkimi doświadczeniami, których się nauczyłem. Będę wam wdzięczny przez całe życie. Byliście i zawsze będziecie dla mnie i mojej rodziny kimś wyjątkowym.

- Jak powiedział Bill Shankly: "Liverpool Football Club istnieje po to, by wygrywać trofea".

- Życzę wam wszystkiego najlepszego. Raz czerwony, zawsze czerwony!


Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności