CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1904

Van Den Berg na celowniku PSV


Sepp van den Berg jest obecnie łączony z PSV Eindhoven, które może złożyć ofertę, która spełni wymagania Liverpoolu.

Van den Berg był ważną postacią w pierwszych tygodniach przedsezonowych treningów The Reds, ale dopiero teraz okaże się, czy Holender zostanie na Anfield.

22-latek wyraził już chęć odejścia, ale pojawienie się Arne Slota mogło wpłynąć na jego pierwotne plany.

Według doniesień, Slot chce dać Van den Bergowi szansę podczas przedsezonowych meczów towarzyskich The Reds, które rozpoczną się 27 lipca spotkaniem z Realem Betis.

Portal Eindhovens Dagblad informuje, że, Van den Berg jest „pożądanym kandydatem” dla PSV, które chce dokonać wzmocnień w linii obrony. ED twierdzi, że Liverpool wycenia Holendra na około 20 milionów euro (16,8 miliona funtów), a PSV jest skłonne zapłacić bliżej 16 milionów euro (13,5 miliona funtów).

Źródła w Merseyside podawały wcześniej, że cena za 22-latka wynosi 20 milionów funtów, choć wydaje się, że jeśli zdecydują się na sprzedaż, to The Reds będą musieli zadowolić się mniejszą kwotą.

Van den Berg ma kontrakt ważny jeszcze przez dwa lata z Liverpoolem, a klub zdążył już odrzucić niskie oferty Mainz i Wolfsburga.

ED wymienia VfB Stuttgart, jako jeden z klubów walczących o podpis Holendra, a wcześniej informowano już, że Southampton, Brentford i Bolonia są również zainteresowane usługami środkowego obrońcy.

Van den Berg, który w 2019 roku przeszedł z PEC Zwolle za 4,4 miliona funtów, zaliczył tylko cztery występy w pierwszej drużynie Liverpoolu. Większość swojego doświadczenia zdobył na wypożyczeniach w Preston, Schalke i ostatnio Mainz.

Mówi się, że The Reds szukają nowego środkowego obrońcy podczas tego okienka transferowego, co sugeruje, że Van den Berg nie jest traktowany jako długoterminowa opcja.

Liverpool wciąż pozostaje bez Virgila van Dijka, Ibrahimy Konate i Joe Gomeza ze względu na ich udział w Euro 2024, więc Van den Berg jest obecnie jedną z niewielu opcji obok Jarella Quansaha i Nata Phillipsa do gry na środku defensywy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Crouch: Niech powalczą o Isaka!  (2)
30.04.2025 10:38, AirCanada, liverpool.com
Kulisy meczu ze Spurs - wideo  (0)
30.04.2025 10:36, Piotrek, liverpoolfc.com
Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (23)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo