PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1657

Rekord transferowy PSV i piłkarz Liverpoolu


Póki Sep van den Berg przebywa na zgrupowaniu Liverpoolu w Stanach Zjednoczonych, jeden z zagranicznych klubów przejawia do niego poważny interes. 

Van den Berg jest jednym z 28 piÅ‚karzy, którzy we wtorek udali siÄ™ na zgrupowanie do Pittsburghu. WedÅ‚ug przewidywaÅ„, obroÅ„ca weźmie udziaÅ‚ w najbliższym meczu towarzyskim z hiszpaÅ„skim Realem Betis. Jednak nie jest tajemnicÄ… informacja, że jego przyszÅ‚ość w klubie pozostaje wielkÄ… niewiadomÄ…. 

WedÅ‚ug doniesieÅ„, PSV Eindhoven jest najbardziej zainteresowanym klubem w usÅ‚ugach defensora. The Reds już odrzucili oferty Mainz i Wolfsburga. 

Gazeta Eindhovens Dagblad informuje, że klub jest gotowy poczekać do koÅ„ca okna transferowego, żeby wydać na piÅ‚karza rekordowÄ… sumÄ™ pieniÄ™dzy. Dziennikarz Rik Elfrink pisze, że PSV kontynuuje starania w kwestii pozyskania Holendra, lecz nie spodziewa siÄ™ podpisania umowy w najbliższych tygodniach. PojawiÅ‚a siÄ™ również informacja, że PSV zaoferuje Liverpoolu 20 milionów euro (16,8 milionów funtów) w drugiej poÅ‚owie sierpnia. 

Elfrink sugeruje, że przejÅ›cie Van den Berga do Eredivisie pozwoli mu szybciej dostać powoÅ‚anie do reprezentacji Holandii. Gdyby PSV zapÅ‚aciÅ‚o 20 milionów euro, byÅ‚by to nowy klubowy rekord transferowy. W 2023 roku mistrzowie Holandii zapÅ‚acili po 15 milionów euro za Hirvinga Lozano i Jerdyego Schoutena. 

W Eindhoven spodziewajÄ… siÄ™, że nic nie bÄ™dzie na przeszkodzie tego transferu i za niedÅ‚ugo Van den Berg dołączy do zespoÅ‚u Petera Bosza. 

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności