PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1795

Owen ocenia transfer Chiesy


Michael Owen oceniÅ‚ transfer Federico Chiesy, który w koÅ„cówce okienka transferowego zostaÅ‚ sprowadzony na Anfield z Juventusu. 

- Podoba mi się jako zawodnik, ponieważ ma sporo klasy. Jest oczywiście doświadczony i uważam, że to dobry piłkarz, aby wzmocnić skład - powiedział Owen w rozmowie z DAZN.

- Nie sądzę, żeby on sam czy ktokolwiek inny uważał, że będzie grał w każdym meczu. Ma świadomość, że nie będzie grał w pierwszym składzie w wielu spotkaniach, ale to będzie też uzależnione od jego występów.

- Jeśli będzie dobrze sobie radził to z pewnością zachowa miejsce w drużynie, ale na ten moment to zbyt wczesny etap sezonu. Wydaje mi się, że będzie bardziej kimś w roli jokera, który wniesie swój styl do zespołu.

- Jednak tak jak powiedziałem, to doświadczony piłkarz z klasą i utalentowany chłopak. Mówi też po angielsku, co z pewnością pomoże mu dobrze się wkomponować, a potem zobaczymy.

- To dobry transfer. Myślę, że mniejszy klub musiałby zapłacić za niego więcej, ale w tym przypadku on od razu tego chciał, więc to wszystko zadziałało dla obu stron. To udany ruch, ale jak zawsze czas pokaże jak będzie sobie radził.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (1)

użytkownik zablokowany 27.09.2024 14:35 #
Komentarz ukryty z powodu złamania regulaminu.
PorucznikKolano 28.09.2024 14:00 #
Dobre uzupełnienie składu. Jak odpali to świetnie a jak nie to za 2 lata go Hughes sprzeda z zyskiem. Transfer z bardzo małym ryzykiem.

Ważne żeby chłopu zdrowie dopisywało, mi ut do gry dostanie sporo.

Pozostałe aktualności