MIL
Milan
Towarzyski
26.07.2025
13:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1931

Hassan: Uszanowaliśmy prośbę Liverpoolu


Mohamed Salah otrzymał szansę na wcześniejszy powrót ze zgrupowania Egiptu po tym, jak Liverpool ostrzegł przed lekkim urazem, który odczuwał przed starciem z Mauretanią na sztucznym boisku.

Zawodnik Liverpoolu z numerem 11 opuścił wtorkowy mecz kwalifikacyjny do Pucharu Narodów Afryki z Mauretanią z powodu mieszanki nawierzchni i zagrożenia brutalnymi starciami.

Jego wczesny powrót do Liverpoolu został potwierdzony w sobotę, dając mu dużo czasu na odpoczynek przed meczem z Chelsea w najbliższy weekend. Po zwycięstwie Faraonów 1:0 trener Egiptu - Hossam Hassan wyjaśnił, że zespół medyczny Liverpoolu był zaangażowany w dyskusje, ostrzegając o urazie.

- Uszanowałem prośbę Salaha o odpoczynek po ostrzeżeniu zespołu medycznego Liverpoolu o lekkim urazie, który odczuwał.

Obawy dotyczyły pleców i kolana Salaha, które mogły zostać nadwyrężone na sztucznej nawierzchni w Mauretanii.

- Priorytetem było dla mnie zdrowie Mohameda i nie chciałem go narażać, zwłaszcza w tych kluczowych eliminacjach - kontynuował Hassan.

- Muszę wspierać zawodników i współpracować z ich klubami, aby zapewnić im długoterminową sprawność.

Salah jest jednak sprawny i będzie gotowy do rozpoczęcia swojego 10. meczu pod wodzą Arne Slota przeciwko swojemu byłemu klubowi na Anfield w niedzielę.


Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rodrygo opcją za Diaza na Anfield (1)
16.07.2025 01:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Liverpool chce rozbić bank na Isaka (2)
16.07.2025 00:55, Bartolino, Daily Mail
Wtorkowy trening - wideo (3)
15.07.2025 19:45, AirCanada, liverpoolfc.com
Kulisy meczu z Preston - wideo (0)
15.07.2025 16:42, AirCanada, liverpoolfc.com
Dzisiejszy trening - zdjęcia (12)
15.07.2025 16:38, AirCanada, liverpoolfc.com