LIV
Liverpool
Premier League
15.08.2025
21:00
BOU
Bournemouth
 
Osób online 1308

Gomez wrócił do treningów


Joe Gomez wrócił do treningów przed piątkowym startem sezonu w Premier League, gdzie Liverpool zmierzy się z Bournemouth. Obrońca wyleczył kontuzję ścięgna Achillesa, która zmusiła go do opuszczenia drużyny podczas pre-seasonu w Azji.

28-letni zawodnik nie zagrał w sparingach z Milanem, Yokohamą F. Marinos oraz Athletic Club oraz w meczu o Tarczę Wspólnoty przeciwko Crystal Palace. Teraz jednak po trzech tygodniach rehabilitacji dostał zielone światło na powrót do treningów w Kirkby. To duże wzmocnienie dla Arne Slota, który ma do dyspozycji jedynie dwóch środkowych obrońców z pierwszego zespołu.

Liverpool próbuje obecnie wzmocnić swoją defensywę po sprzedaży Jarella Quansaha do Bayeru Leverkusen. The Reds rozmawiają z Crystal Palace na temat transferu Marca Guehiego, a także z Parmą o Giovannim Leonim.

Z kolei Gomez liczy na więcej szczęścia po tym jak kontuzja mięśniowa wykluczyła go z gry w drugiej części poprzedniego sezonu, w którym Anglik łącznie zanotował zaledwie 17 występów we wszystkich rozgrywkach.

Tymczasem nadal nie wiadomo czy w piątek gotowy do gry będzie Conor Bradley, podczas gdy w pierwszym składzie ma zagrać Jeremie Frimpong.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (4)

Zidan_LFC 13.08.2025 19:01 #
Człowiek szklanka
CzerwonyBartek 13.08.2025 19:46 #
Za czasów Jurka już byłoby pie**lenie, że to jak nowy transfer
GrzesSto 13.08.2025 20:32 #
Najwyższa pora się pożegnać
Risg 13.08.2025 21:28 #
Na szczęście nie Ty o tym decydujesz.

Pozostałe aktualności