Osób online 995

Redakcja - Reszta Świata (szósty zlot)

Artykuł z cyklu Zloty Fanów

Wawrzkowizna, 14 sierpnia 2010, 16:00

Tradycji musiało stać się zadość, na 6 zlocie fanów z LFC.pl jak co roku, rozegrano mecz pomiędzy Redakcją i Resztą Świata. Słońce mocno prażyło, temperatura była dość wysoka, ale do wytrzymania, na niebieskim niebie raz po raz przemykały fantazyjne chmury z bełchatowskiej elektrowni dając graczom i publiczności nieco cienia. Boisko na Wawrzkowizna Stadium wymagało nieco przemeblowania, przez co nasi gracze mieli możliwość zrobienia niecodziennej rozgrzewki przenosząc zbędne bramki, przy okazji wyrabiając sobie muskuły.

Kadra Redakcji:

Sochal, 007, Błażej (C), Kazik, Banan, Adam 25, Nutty, Bizzy, Wieviór, Gin, Kuba, Nooldir, Openmind, Air

Kadra Reszty Świata:

Serek91, Bałtur, Rynek, Pelcu, Olaf, Dustin, Skiłi, Dołu, Marek lfc (C), Bati, Kaminho, Kuna, Juras, k0la, Sensej, Qnik, Glapa, Majki, Wokky, Grzegoorz, Comebacking, Piotrek „Garcia”

Sędzia główny, boczny i techniczny – Katarzyna Mazanek

I połowa

1' Pierwsza akcja – strzał Dustina obok prawego słupka.

1' Akcja Marka lfc – laureata Złotego Buta na ubiegłorocznym zlocie. Sochal odbiera mu piłkę, ale nie udaje mu się jej wykopać, Dołu niweluje te plany.

2' Strzał Adama 25 na bramkę RŚ, w środku boiska jakieś przepychanki, nasza dzielna sędzina odgwizduje rzut wolny dla RŚ, który wykonuje Dustin (jak Hoffman, ale bez Hoffman), strzela obok lewego słupka.

3' Kazik zaczyna od bramki, potem 007 odbiera Batiemu piłkę. Tymczasem Banan odkrywa swoje nowe powołanie w środku boiska ;)

4' Znów wolny dla RŚ, przy piłce znów Dustin, następnie piłka wędruje do Dołu, ten oddaje strzał na bramkę, niestety niecelny.

5' Faul Sochala na Marku lfc.

6' Wolny dla RŚ, Adam 25 centruje do środka powodując zamieszanie w polu karnym, RD przejmuje piłkę i błyskawicznie kontruje.

7' Słychać okrzyki z ławki rezerwowej RD, jak widać upał im nie przeszkadza!

8' Róg dla RŚ, wykonuje Dustin, RD przejmuje piłkę, Nutty pięknie podaje do Wievióra.

9' Walka o piłkę w powietrzu – Wieviór i Bati, niestety Wieviór bez szans.

10' Faul na Skiłim – zawinił Nutty. Sędzia Mazanek orzeka rzut wolny, Marek lfc podchodzi do piłki, ale strzela koło lewego słupka, Kazik zaczyna od bramki. OUT Wieviór, IN Openmind.

11' Openmind zaraz po wejściu zaczyna rozdzielać piłki.

11' Bałtur oddaje piękny strzał na bramkę, ale Kazik ratuje RD przed stratą gola.

12' Kazik zaczyna od własnej bramki.

13' Niecelny strzał Sochala na bramkę RŚ.

14' Adam25 odbiera piłkę Dustinowi.

14' Ależ zamieszanie w środku boiska! Adam 25 przejmuje piłkę, biegnie na bramkę i niestety oddaje strzał tylko w boczną siatkę!

15' Podwójna zmiana RŚ - OUT Dołu IN Kuna, OUT Olaf IN Juras.

15'W rogu Gin z Kuną walczą o piłkę, OUT Dustin, IN k0la.

16'Rożny dla RŚ i już piłka mknie na drugą stronę boiska. Podanie pod bramką i już nikt nie ma szans z Ginem!

17'Aut dla RD, wykonuje go Openmind.

18'Juras strzela z daleka, ale niecelnie, pierwszy kontakt Pelca z piłką.

19'Sochal sam na sam z bramkarzem, ale nie wykorzystuje okazji.

19' Openmind podaje do Błażeja.

19'Aut dla RŚ – wykonuje Banan, Sochal biegnie środkiem boiska i dostaje piłkę.

20'Kocioł w polu karnym RŚ, znów podanie do Sochala, ten oddaje strzał na bramkę i GOL! 1:0 dla Redakcji!

20'Coś Juras się szybko zmęczył… OUT Juras IN Sensej, OUT Bizzy IN Nooldir.

21'Aut dla RŚ – Kaminho do Marka lfc, następnie podanie do Kuny i niestety Kazik przerywa akcję.

22'RD od bramki.

23'RŚ nie zwalnia tempa, znów strzał na bramkę, Kazik wybija piłkę, która trafia na dobitkę do Skiłiego i mamy wyrównanie dla Reszty Świata! 1:1!

24' Nutty do Banana, Pelcu działa w środku boiska, Bałtur z powrotem podaje do Pelca, a ten niecelnie strzela.

25'Ależ mamy kocioł w polu karnym RD, RŚ dalej w natarciu, ale ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło. RŚ szybko gra, nie udaje się nawet spisać kto brał udział w tej akcji mimo sztabu komentatorów i obserwatorów na trybunach...

25'Wolny dla RD, strzał powstrzymuje Marek lfc.

25'Marek lfc wcale nie stracił formy od zeszłego roku, sprawnie gra i w obronie i w ataku no i właśnie strzelił ponad poprzeczką! To się nazywa wszechstronność!

26'Dziwna zmiana – OUT Skiłi, IN Qnik. Już nie nadążamy za tymi transferami...! =P

27'Wolny dla RŚ, przy piłce znów Złoty Marek lfc, piłka odbija się od Gina, Kuna jeszcze próbuje coś zdziałać, następnie Bati uparł się żeby piłkę wysłać w kosmos wysoooooooooooko ponad bramką.

28'Kuna strzela w boczną siatkę.

29'Marek lfc trickuje z piłką przy linii bocznej, Nutty fauluje już chyba szósty raz! OUT Openmind IN Wieviór.

29'Róg dla RD, Wieviór nie zdążył do piłki.

30'Nie było zbyt wielu przerw grze, koniec pierwszej połowy!!!

II połowa

30' Małe przetasowanie w skłądach obu zespołów i już możemy zaczynać!

31'007 wybija piłkę po akcji RŚ.

32'Ostry początek II połowy, faul Guru na Sochalu i mamy rzut karny!

34'Adam 25 zostaje wytypowany do strzału i nie pudłuje! 2:1 dla Redakcji! Cała drużyna biegnie do Adama, rezerwowi też, a co tam! i robią kopiec!

35'Aut dla RD.

36'Banan robi piękny cross do Adama 25.

37'Okropny błąd bramkarza RŚ! Banan wykorzystuje okazję i mamy proszę Państwa kolejną bramkę dla Redakcji! 3:1!!!

38'Olaf podaje do Dustina, ten centruje do środka, ale Kazik łapie piłkę.

39'Szybka akcja RD, Openmind główkuje, strzał Nutty'ego zablokowany przez Olafa.

39'Znów zmiany – OUT Grzegorz IN Marek lfc.

40' Pięęęęękny rajd Marka lfc przy linii bocznej!

41'OUT Wokky IN Kuna, OUT Bati IN Sensej i Kaminho, ale protokolantowi umknęło za kogo. Wierzymy jednak, że RŚ nadal gra w 11 ;]

42'Ależ błyskawiczna akcja! Piłka śmignęła w powietrzu nie wiadomo skąd do Marka lfc, który się nie myli i mamy zmianę wyniku na 3:2!!! Nie brakuje nam emocji w tym meczu, oj nie brakuje...! =D

44'Znów zmiany – OUT Olaf IN Skiłi, OUT Glapa IN Pelcu.

46'OD bramki RŚ, Dustin przyjmuje piłkę na klatę i na głowę.

47'Majki bawi się na trybunach w konferansjera i zapodaje klubowe przyśpiewki =)

48'Podanie ze środka pola Adama 25, który odwala na boisku czarną robotę.

49'Rzut rożny dla RŚ, niestety nie wykonany zbyt dobrze.

50'Piotrek „Garcia” dostaje piłke, ale nie wykorzystuje podania. OUT Dustin IN Qnik.

51'Korner dla RŚ, piłka odbija się od zawodników RD, ale Garcia strzela koło prawego słupka

51'Zmiana dla RŚ - OUT Sensej IN k0la. Akcja główkowa, Banan do Błażeja, ten do Batiego który nie poprzestaje na wybijaniu piłki na wysokość 10 metrów, chce ustanowić nowy rekord.

52'Błażej sam na sam z bramkarzem, ale cała akcja straciła tempo...

53'Skiłi oddaje nagle potężny strzał, ale nistety obok bramki!

54'OUT Bati IN Olaf.

55'Akcja jak ta Franka Lamparda z Mistrzostw Świata w meczu Niemcy – Anglia! Piłka strzelona przez Adama 25 w poprzeczkę w okolicach linii bramkowej i nie ma gola!!!

56'Domagamy się wprowadzenia kamer na stadionach!

57'Wolny dla RD, znów strzela Adam 25.

58'Rożny dla RŚ, bardzo zależy im na remisie, Marek lfc centruje, 007 główukuje, znów rożny dla RŚ, Kuna próbował oddać strzał, ale miał za mało miescja.

59'RŚ nadal w natarciu! Akcja dla RŚ, Kaminho do Marka lfc, ależ to się szybko dzieje! Nawet nie wiadomo kiedy Kazik zdążył wybić tą piłkę! Jak to możliwe, że nie było gola?!

60'Kontuzjowany Air, który na chwilę pojawił się na boisku całuje w podziękowaniu Kazika za uratowanie tej akcji. Zupełnie jak John Arne Riise dziękował Jurkowi Dudkowi w Stambule po strzale Szewczenki w dogrywce! Ależ emocje!

60'+1 Doliczony czas, Sochal próbuje wymusić rzut karny i udając leży na murawie.

60'+1 Dustin próbuje uratować wynik meczu, ale ta akcja mu nie wyszła.

60'+2 Zaginamy czasoprzestrzeń, żeby dać RŚ jeszcze szansę i po najwspanialszej akcji jaką można sobie wyobrazić Kaminho dopada piłki i strzela wyrównującego gola dla Reszty Świata!!! Jest 3:3!!! Popieramy wprowadzenie kamer na boiskach, bo tą akcję chciałoby się oglądać bez końca! Na trybunach krzyki radości, Reszta Świata uradowana, publiczność zachwycona, Redakcja w lekkim szoku... KONIEC MECZU!!!