2:1 - Mohamed Salah 76'
2:2 - Kevin de Bruyne 81'

Alisson - Milner (78' Gomez), Matip, van Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Jones - Salah, Jota (68' Firmino), Mané

Ederson - Walker, Laporte, Dias, Cancelo - Silva, Rodri, De Bruyne - Jesus, Grealish (66' Sterling), Foden

Liverpool w hicie kolejki zremisował na Anfield z Manchesterem City 2:2. Do przerwy kibice na stadionie nie byli świadkami bramek, ale w trakcie drugiej części spotkania padły aż cztery gole.

W 59. minucie po fantastycznej akcji i asyście Mohameda Salaha gola strzelił Sadio Mané. Obywatele wyrównali po 10. minutach za sprawą Fodena.

W 76. minucie wspaniałą solową akcję przeprowadził Mohamed Salah, który po wymanewrowaniu obrony City pokonał Edersona, wprawiając w ekstazę widzów na trybunach.

Podopieczni Guardioli nie zwiesili jednak głów i po paru minutach do remisu strzałem z pola karnego doprowadził Kevin de Bruyne

Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem piłkę meczową na nodze miał Fabinho. Gdyby tylko zdecydował się na szybszy strzał do pustej bramki, to Cancelo nie zdążyłby zablokować strzału Brazylijczyka.

Sędzia: Paul Tierney