0:2 - Divock Origi 50'
0:3 - Takumi Minamino 80'

Gunn - Mumba (69' Rashica), Omabamidele, Hanley, Gibson, Giannoulis - Gilmour, Rupp, Lees-Melou (77' Dowell) - Idah, Tzolis (69' Pukki)

Kelleher - Bradley, Konate, Gomez, Tsimikas (66' Robertson) - Oxlade-Chamberlain, Keita (46' Morton), Jones (87' Henderson) - Gordon, Origi, Minamino

Liverpool pokonał w delegacji 3:0 Norwich City i zameldował się w czwartej rundzie Carabao Cup. Dwie bramki dla podopiecznych Kloppa strzelił Takumi Minamino, a kolejny gol był dziełem Origiego.

Po pierwszej połowie Liverpool prowadził 1:0. The Reds strzelili bramkę w 4. minucie rywalizacji po rzucie rożnym, gdy piłka spadła pod nogi Minamino, a Japończyk z bliskiej odległości dopełnił formalności.

W 42. minucie gospodarze mieli rzut karny, po faulu Conora Bradleya we własnym polu karnym. Dobrą interwencją popisał się jednak Kelleher, zatrzymując strzał Tzolisa.

W 50. minucie Tsimikas dobrze dośrodkował piłkę w polu karnym tuż na głowę Divocka Origiego, który precyzyjnym strzałem pokonał Angusa Gunna. Belg jest dziewiątym graczem w historii Liverpoolu, który strzelił 10 lub więcej goli w Pucharze Ligi.

Decydujący cios zadał w 80. minucie Japończyk, który po akcji z Chamberlainem, z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

Sędzia: England Darren