1:0 - Jordan Henderson (12')
2:0 - Mohamed Salah (46')

Adrián (46' Davies, 78' Mrozek) - Milner (46' Alexander-Arnold, 78' Mabaya), Matip (46' van den Berg, 78' Phillips), Konaté (46' van Dijk, 78' Wlliams), Tsimikas (46' Robertson, 78' Chambers) - Elliott (46' Keïta, 78' Bajcetić), Henderson (46' Fabinho, 78' Morton), Jones (46' Thiago, 78' Norris) - Oxlade-Chamberlain (44' Clarkson, 46' Salah), Firmino (46' Núñez, 78' Clark), Díaz (46' Carvalho)

Guaita - Clyne (74' Ozoh), Andersen (66' Boateng), Ward (66' O' Brien), Mitchell (74' Siddik) - Rak-Sakyi (74' Banks), Milivojević (66' Adaramola), Phillips (66' Raymond) - Ayew (66' Ebiowei), Édouard (74' Rodney), Mateta (74' Street)

Liverpool wygrał z Crystal Palace 2:0 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Singapurze. The Reds wyszli na prowadzenie w 12. minucie za sprawą Jordana Hendersona, który popisał się ładnym uderzeniem z około 10 metrów. Asystą przy tym trafieniu popisał się Harvey Elliott, który inteligentnym podaniem umożliwił kapitanowie oddanie łatwego strzału.

W 44. minucie na boisku pojawił się Leighton Clarkson, który zastąpił Alexa Oxlade-Chamberlaina. Anglik doznał kontuzji mięśniowej i nie mógł kontynuować gry.

W drugiej odsłonie The Reds szybko rozpoczęli strzelanie, gdy w 47. minucie do siatki trafił Mohamed Salah. Egipcjanin oddał strzał z granicy pola karnego, a rykoszet uniemożliwił bramkarzowi Palace skuteczną interwencję.

The Reds mieli przewagę i stworzyli sobie jeszcze kilka sytuacji, ale nie potrafili zamienić ich na kolejne bramki.