CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1993

Agger: Naprawić błędy


Daniel Agger uważa, że Liverpool musi poprawić grę w defensywie jeśli myśli o wygraniu Premier League w tym sezonie.

Wtorkowe spotkanie z Arsenalem na Anfield było drugim z rzędu w którym Liverpool stracił cztery bramki.

Agger przyznaje, że The Reds muszą poradzić sobie z ostatnimi problemami w defensywie przed jutrzejszym spotkaniem z Hull City.

- Musimy wierzyć, że wygranie ligi wciąż jest możliwe. Chcieliśmy zdobyć komplet punktów w spotkaniu z Arsenalem, lecz nam się nie udało - powiedział Duńczyk.

- Jeśli strzelasz cztery bramki w meczu powinieneś go wygrać - wiemy o tym.

- Nie pamiętam takiej passy w której jakaś drużyna remisowała dwa spotkania z rzędu z takim stosunkiem bramek.

- Moim celem jako obrońcy jest utrzymanie czystego konta w każdym meczu. Staraliśmy się tego dokonać we wtorek niestety się nie udało. Teraz musimy się jeszcze bardziej postarać przed kolejnym spotkaniem.

- Musimy wygrać sobotnie spotkanie.

- Nie potrafię wyjaśnić co stało się w spotkaniu z Arsenalem.

- Mówiąc szczerze to spotkanie nie było dobre z naszej strony. Strzelić cztery bramki na Anfield i zdobyć jeden punkt to nie za dobry wynik. Musimy się poprawić.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (20)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic
Scholes: Trent musi podjąć ciężki wybór  (3)
29.04.2025 12:01, AirCanada, Liverpool Echo