PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1422

Pacheco o the Kop


Dani Pacheco wyznał, dlaczego pragnie zdobyć gola przed the Kop. Hiszpan coraz częściej pojawia się w pierwszej drużynie. Od grudnia zagrał trzy razy dla Liverpoolu.

Za każdym razem, gdy Pacheco wchodził na boisko, drużyna atakowała przed the Kop. W magazynie "LFC Weekly" przyznaje on, że czasami ciężko utrzymać się pod kontrolą, gdy gra się przy tak intensywnej atmosferze.

- Wszystko jest tak szybkie. Musisz ciężko pracować dla zespołu, a także grać prosty futbol czasami. To bardzo ważne, aby zachować spokój.

- Gdy grasz na Anfield, czujesz tę pasję. Nie jest łatwo sobie z tym poradzić.

- Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że wszystkie moje występy odbyły się przed the Kop, to stało się to dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowe. Fantastycznie byłoby strzelić bramkę przed the Kop.

- Dźwięki były potężne i miałem ochotę zatrzymać się i spojrzeć na tę trybunę. Oczywiście nie mogłem tego zrobić, gdyż byłem zajęty grą.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Hendry: Gio sobie poradzi na Anfield (0)
19.06.2025 15:51, A_Sieruga, Liverpool Echo
Babbel o Frimpongu jako następcy Trenta (0)
19.06.2025 15:10, Wiktoria18, Liverpool Echo
Były trener Leverkusen o transferze Wirtza (0)
19.06.2025 14:52, GingerElf, liverpool.com
Dlaczego Ekitike jest interesującą opcją (9)
19.06.2025 13:52, Kubahos, thisisanfield.com
Transfer Kerkeza możliwy w przyszłym tygodniu (0)
19.06.2025 13:39, Mdk66, thisisanfield.com