LIV
Liverpool
Towarzyski
26.07.2026
00:00
SUN
Sunderland
 
Osób online 775

Pepe: Kocham The Kop!


Pepe Reina wypowiedział się dziś o swoim stosunku do fanów Liverpoolu, których uważa za najlepszych na świecie. Grający z numerem 25 na plecach golkiper przedłużył niedawno kontrakt o 6 lat i chce pomóc klubowi w zdobywaniu trofeów.

- Fani byli dla mnie wspaniali od momentu mego przybycia na Wyspy - mówi hiszpański bramkarz.

- To wyjątkowi ludzie i mam nadzieję, że mogę im się odwdzięczyć zdobywając puchary z klubem.

- Liverpool jest wspaniałą drużyną i to niesamowite doświadczenie, grać przed tymi fanami. Wspierają Nas wszędzie gdzie gramy, co musi wprawiać w zdumienie.

- Powtarzałem wiele razy, że to klub dla mnie i nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Właśnie dlatego podpisałem nowy kontrakt.

- Wierzę z zespół i jestem przekonany, że możemy odnosić sukcesy. Inaczej nie przedłużyłbym umowy.

- Klub ma wspaniałą historię i chcemy dopisać do niej nowe karty.

Reina wypowiedział się też z wielkim uznaniem dla Rafy Beniteza, który ściągnął go na Anfield.

- Rafa to facet, który ściągnął mnie tutaj i zaufał mi.

- Chciałbym powiedzieć 'Dzięki Rafa' a także podziękować kolegom z zespołu i kibicom. Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy w innym miejscu, niż tutaj w Liverpoolu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott pracuje nad powrotem do formy (0)
28.06.2026 12:30, Ad9am_, This Is Anfield
Argentyna wygrywa, Macca wchodzi z ławki (0)
28.06.2026 10:41, Gall1892, liverpoolfc.com
Hughes zostaje w Liverpoolu (8)
27.06.2026 22:23, Bartolino, thisisanfield.com
Przyszłość Gravenbercha u Iraoli (9)
27.06.2026 17:39, Maja, Liverpool Echo
Nottingham wykazuje zainteresowanie Jonesem (2)
27.06.2026 12:44, AirCanada, thisisanfield.com