17:30

Osób online 859

Ostatni tydzień w zdjęciach

Za pośrednictwem oficjalnej strony klubu prezentujemy Państwu zdjęcia z ostatnich siedmiu, bardzo pracowitych dni w historii Liverpool Football Club.

Liverpool rozpoczął tydzień w Melwood, przygotowując się do rewanżowego meczu półfinałowego w Lidze Europy z Atletico.

The Reds musieli strzelić przynajmniej jedną bramkę, aby w ogóle myśleć o finale w Hamburgu.

Menadżer i Ryan Babel byli później na konferencji prasowej na Anfield.

Rafa zapowiedział, że to będzie jeden z najważniejszych meczów sezonu.

Anfield było niesamowite następnego wieczora, kiedy the Reds wyszli na murawę.

Pewna sroka postanowiła wkroczyć do akcji i usiadła w polu karnym przed the Kop.

Alberto zdobył swojego drugiego gola dla Liverpoolu i straty zostały odrobione.

To było bardzo dokładne wykończenie akcji przez Aquilaniego, jednak tego wieczoru potrzebna była dogrywka.

Benayoun strzelił gola w 94. minucie i to my byliśmy bliżej finału.

Jednak to gol Diego Forlana ostatecznie okazał się decydujący i to Atletico awansowało, dzięki bramce zdobytej na wyjeździe.

W niedzielę na Anfield przybyła Chelsea, a logo Carlsberga po raz ostatni widniało na koszulce Liverpoolu w meczu u siebie.

Jednak z małą różnicą - było ono w języku chińskim.

Po obiecującym początku the Reds, Drogba dał przyjezdnym prowadzenie w pierwszej połowie.

Lampard przypieczętował zwycięstwo Chelsea, a Carra schodził z boiska, kulejąc.

Fantastyczna obrona Pepe uchroniła nas przed trzecia bramką, jednak to Chelsea wygrała 2:0.

Ponieważ to był ostatni mecz u siebie w sezonie, piłkarze tradycyjnie odbyli rundę honorową wokół boiska.

El Nino dołączył do kolegów na boisku...

... kiedy piłkarze i sztab dziękowali fanom za wspaniały doping podczas całego sezonu.