05.05.2024
17:30

Osób online 839

Ayala daje zwycięstwo

Bramka Daniela Ayali, którą strzelił głową, wystarczyła, aby zespół rezerw Liverpoolu zaliczył udany start występów w turnieju RUHR.2010 w Niemczech. Wczoraj wieczorem drużyna rywalizowała z Schalke, a Ayala w 7. minucie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Gerardo Bruny.

Wielu młodych zawodników Akademii bierze udział w rozgrywkach, w tym 17-letni John Flanagan, który grał wczoraj w meczu trwającym 2x 30 minut.

Nicola Saric opuścił boisko z kontuzją pachwiny po 25. minutach i wyeliminowany jest z dzisiejszego meczu przeciwko Bayernowi Monachium. Oczekuje się, że jego miejsce w składzie zajmie Alex Kacaniklic.

Trener, John McMahon, powiedział: - To dobry początek, ponieważ jesteśmy wśród najmłodszych drużyn. Wiele innych zespołów ma wyższą średnią wieku.

- Musimy dziś przeprowadzić kilka zmian, szczególnie z powodu gorących warunków, które tu panują.