PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1798

Kartka z historii


Kevin Keegan stanie się najbogatszym brytyjskim piłkarzem, kiedy w środę dołączy do S.V. Hamburg. Keegan podpisze trzy letni kontrakt warty 90 tysięcy funtów rocznie z klubem, który jest w stanie zapłacić 500 tysięcy funtów (dwa miliony marek), żeby zdobyć jego podpis.

Kevin Keegan i jego żona Jean wczoraj na lotnisku Heathrow.

Napastnik Liverpoolu potwierdził wczoraj, że sfinalizowanie umowy to prawie formalność. Po powrocie do Londynu z jednodniowego pobytu w Hamburgu powiedział:

- Jestem pod wrażeniem tego, co zobaczyłem i nie widzę żadnych przeszkód. Oczekuję, że wszystko zostanie sfinalizowane w środę, kiedy przybędą tutaj oficjele z Hamburga. Rozmowy prowadzone są już od pewnego czasu, ale ostatnie ustalenia mają jak do tej pory największe znaczenie.

- Dla mnie i dla mojej żony Jean była to pierwsza okazja zobaczenia tego, co Hamburg dla nas przygotował.

- Hamburg to znakomity klub o przedsiębiorczej postawie i ambicjach osiągnięcia wielkich rzeczy. To mi pasuje.

- Nie wiem ile dokładnie kosztuje mój transfer i szczerze nie dbam o to. To jest sprawa prezesa Liverpoolu Johna Smitha i sekretarza Petera Robinsona.

- Mnie interesuje tylko to, żeby wykonać odpowiedni ruch, ponieważ jest to najważniejszy krok w moim życiu.

Keegan pozostał wczoraj w Londynie, żeby dzisiaj rano dołączyć do drużyny Anglii prowadzonej przez Dona Revie’ego, która przygotowuje się na jutrzejsze spotkanie z Walią na Wembley.

30 maja 1977

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności