WHU
West Ham United
Premier League
30.11.2025
15:05
LIV
Liverpool
 
Osób online 1061

Liverpool blisko młodego duetu


Marco Bueno ma zostać sprowadzony na 10-dniowy okres próbny z myślą o długoterminowym kontrakcie. Ponadto, hiszpańskie media donoszą, że Nacho doszedł już do ostatecznego porozumienia z klubem z Anfield.

Napastnik meksykańskiej reprezentacji U-17 - Marco Bueno - ma dołączyć do Liverpoolu w przyszłym miesiącu. W perspektywie miałby na niego czekać 5-letni kontrakt.

Jego obecny klub, C.F. Pachuca, zaaranżował spotkanie z zawodnikiem i jego rodzicami w poniedziałek, by uzgodnić warunki odejścia młodzika. Mówi się, że ma trafić na Anfield już pomiędzy 10. a 12. sierpnia, by rozpocząć treningi z drużyną rezerw.

- Wstępna umowa podpisana z Bueno i jego rodzicami zakłada jego odejście do Liverpoolu - powiedział gazecie El Universal wiceprezydent Pachuci, Andres Fassi.

- Zgadzamy się zatem na 10-dniowy okres próbny i inne warunki, jeśli angielska strona zdecyduje się go zachować.

Bueno, zapytany o przyszłe dołączenie do Liverpoolu, powiedział: - Żeby stawić temu czoła muszę uzbroić się w wielką motywację i zaangażowanie, bym reprezentował swój kraj w jak najlepszy sposób. Muszę mieć wiarę, że wszystko jest osiągalne. To życiowe doświadczenia, których nigdy nie zapomnę, jestem bardzo podekscytowany tą sprawą i dam z siebie wszystko. Jak tylko pojawi się okazja, nie będę się oszczędzał.

Hiszpańskie media twierdzą, że Liverpool dopiął również transfer młodzika z Albacete - Nacho, który tego miesiąca pomyślnie zakończył okres próbny ze składem U-18. Hiszpańska prasa donosi, że the Reds zapłacili odgórne 150 tysięcy funtów, z kolejnymi 350 tysiącami potencjalnych dodatków.

Mówiło się, że interesowały się nim również takie kluby jak Villareal, Real Madryt czy Malaga.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Zawodnicy o obecnej sytuacji i krytyce fanów (2)
28.11.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Real Madryt rezygnuje z Konate (5)
28.11.2025 17:43, A_Sieruga, thisisanfield.com
Klub czeka na decyzję FIFA w sprawie Salaha (1)
28.11.2025 17:42, Olastank, thisisanfield.com
Wywiad z kibicem West Hamu (0)
28.11.2025 13:06, GingerElf, thisisanfield.com
West Ham - Liverpool: Statystyki przedmeczowe (0)
28.11.2025 10:53, AirCanada, liverpoolfc.com
Virgil z przesłaniem dla fanów (4)
28.11.2025 10:43, Gall1892, liverpoolfc.com
Konferencja ze Slotem przed niedzielnym meczem (11)
27.11.2025 23:39, Maja, liverpoolfc.com