05.05.2024
17:30

Osób online 1419

Yesil zapewnia Niemcom zwycięstwo

Samed Yesil strzelił dwie bramki dla reprezentacji Niemiec U-19 w spotkaniu z Anglią, w której składzie wystąpili m.in. Raheem Sterling i Adam Morgan. 18-latek, który został ściągnięty do Liverpoolu z Bayeru Leverkusen zainspirował swoich kolegów z drużyny i tym samym przyczynił się do zwycięstwa 3:1 w towarzyskim meczu.

Młody Niemiec trafiał do siatki dwukrotnie na początku obu części gry, a na koniec wypracował bramkę swojemu rodakowi, Sebastianowi Kerkowi, zanim w 81. minucie opuścił boisko przy owacjach na stojąco.

Sterling rozegrał 65 minut, zaś Morgan zszedł z murawy kwadrans przed końcem meczu.

Tymczasem Jonjo Shelvey również zaimponował swoją dyspozycją podczas wygranego 2:0 przez Anglików spotkania przeciwko Azerbejdżanowi.

Środkowy pomocnik the Reds najpierw idealnie dośrodkował na głowę Stevena Caulkera, przez co Anglicy objęli prowadzenie, a następnie przypieczętował zwycięstwo efektownym wolejem.

W zespole U-21 funkcję kapitana w eliminacjach do Euro 2013 pełni Jordan Henderson, a w pierwszym składzie wystąpił także Martin Kelly.