13.05.2024
21:00

Osób online 1504

Kelly już nie zagra w tym roku

Martina Kelly'ego czeka kilkumiesięczna przerwa od gry w piłkę, po kontuzji kolana jakiej nabawił się w ostatnim meczu z Manchesterem United na naszym stadionie.

Boczny obrońca przy wyniku 1-2 dla Diabłów nabawił się urazu i według tego, co piłkarz napisał na swoim Twitterze, na boisku zobaczymy go dopiero w przyszłym roku.

- Nie jest to najgorszy uraz, jaki odnotowałem w karierze. Z pewnością będę walczył o miejsce w składzie w Nowym Roku i wrócę silniejszy.

Liverpool wciąż czeka na wyniki badań Daniela Aggera. Uraz Duńczyka także wydaje się być poważny i może wyeliminować naszego stopera z gry na kilkanaście tygodni.

Kontuzja Fabio Boriniego według tego co powiedział wczoraj Brendan Rodgers nie jest poważna.