13.05.2024
21:00

Osób online 1481

Do przerwy remis na The Hawthorns

Liverpool remisuje do przerwy 1:1 w wyjazdowym spotkaniu rozgrywek Capital One Cup z West Bromwich Albion. Gospodarze już w 3. minucie objęli prowadzenie za sprawą trafienia Gabriela Tamasa, który wykorzystał poważny błąd Brada Jonesa, jednak Nuri Sahin strzałem z dystansu zdołał doprowadzić jakiś czas później do wyrównania.

Komentarze (38)

ATB 26.09.2012 21:48 #
Czasami odnoszę wrażenie, że końcówka "-ing' w nazwisku jest Stewartowi zbędna.
Milten 26.09.2012 21:48 #
Poziom sędziowania bliski zeru!
Thisu9 26.09.2012 21:49 #
Jak remis to dogrywka czy rewanż?
kader 26.09.2012 21:49 #
kto mówił, że Jones jest lepszy od Reiny, bo nie popełnia błędów?
Sagittarius 26.09.2012 21:49 #
Taki sobie faul Wisdoma - zolta kartka
Wjazd noga na Downinga, zazwyczaj na czerwona - nic...

What's wrong with those fuc*ing referees??...

LIVERPOOL!!!
33kalorie 26.09.2012 21:49 #
Jak można byc tak cienkim jak downing, powaznie ktos pamieta kiedy on ostatnio dosrodkowal zeby pilka nie trafic po nogach obroncow ?
Vepson 26.09.2012 21:49 #
Osama > Downing
tuchor 26.09.2012 21:49 #
Ktoś wie gdzie Downig stara się dośrodkowywać?
AustralianMagic 26.09.2012 21:50 #
Ciekawe czy wszyscy sędziowe przeszli identyczne kursy, bo co mecz niemal identyczne sytuacje są ocenianie zupełnie inaczej -.-
Rabik90 26.09.2012 21:50 #
Każdy > Downing
Gościu nie wie co robi.
QuestLFC1 26.09.2012 21:50 #
Downing i Hendo do zmiany,Piach piach piach...
Suso mógłby wejść pomóc Sahinowi w rozegraniu.
Alexandre 26.09.2012 21:50 #
Nasza gra napawa optymizmem. Gramy nie podstawowym składem , a dominujemy West Brom. Tak trzeba było zagrać na inaugurację .
normanel 26.09.2012 21:50 #
Nie jest źle, a wręcz calkiem nieźle :) podoba mi się gra Assaidiego i Pacheco- chyba dobra pozycja dla niego
tuszek 26.09.2012 21:51 #
A pomyśleć tylko, że Artur był do wzięcia za free:)
Lfciorek 26.09.2012 21:51 #
Brawo Nuri ratujesz nam mecz. Fajnie prezentuje się też Oussama, reszta tradycyjnie. Samed zdecydowanie NIE gotowy na grę w pierwszym składzie. Nieźle gra Pachecho, oczywiście jak na niego.

W styczniu, poszukajmy bramkarza....
Bobas 26.09.2012 21:51 #
Assaidi z tego goscia na prawej wiatrak zrobi :D
Edebede 26.09.2012 21:51 #
Gdyby w meczu z United którykolwiek gracz Liverpoolu zaliczył taki wjazd, jakiego ofarią padł dziś Henderson, to Halsey zapewne poza czerwoną kartką, domagałby się 10letniego wykluczenia. Wślizg w łydkę, nogą uniesioną pół metra nad ziemię i brak kartki?
ErUnno 26.09.2012 21:51 #
Wbijajcie na CHAT (podajecie tylko nick) ;)
LuisS 26.09.2012 21:52 #
Największe wrażenie Sahin i Assaidi. Ten pierwszy kapitalnie rozgrywa piłkę, a ten drugi jak już włączy myślenie to jest przekozakiem. Jak trochę popracuje jeszcze nad sobą to możemy mieć z niego nie lada pożytek. Podoba mi się również Yesil, nie boi się pojedynków 1 na 1, nie sra po majtach tak jak Morgan. To samo co u Oussamy. Jak trochę potreni i przypakuje to będą z niego ludzie;) Z optymizmem patrzę na drugą połowę.
red_warrior 26.09.2012 21:52 #
Czym młodszy skład tym lepiej wykonywana filozofia Brendana, Wielkie brawa za pierwszą połowę !!!!
MiloszLFC 26.09.2012 21:52 #
Do k***y czy naszym mogą wszyscy łamać nogi bez żadnych konsekwencji a nam za czyste wejścia z dupy należy się kartka !!! No do H**a przepraszam za słownictwo ale ile można !!!
Milten 26.09.2012 21:52 #
Wisdom trafił w piłkę, nie ma mowy o żółtej kartce!
greglive22 26.09.2012 21:53 #
niezle sobie pogrywaja chlopaki tylko mnie troszke wkurza robinson 100% podan do Jamiego :)MArokanczyk do przodu a robin do tylu zagrywa a Henderson to tylko widzi naszego murzynka na prawiej stornie hehe
VL9 26.09.2012 21:55 #
-Niemożliwe, żeby przez cały sezon nie dać żadnej czerwonej kartki drużynie grającej przeciwko liverpoolowi.
Sędziowie: Challenge accepted!
Bozno1892 26.09.2012 21:56 #
Gdyby Henderson grał kiedyś z Sergio Busqetsem to wiedziałby co robić po tym wślizgu :) Turlalby sie chyba z 10metrów i czerwona by była , a że Henderson nie symulował tylko wstał to kartki nie ma . Powinno liczyc sie samo zagranie..
bartulek 26.09.2012 21:56 #
chyba nie mamy żadnego bramkarza , Bombowiec na duży plus
lfc1964tl 26.09.2012 21:57 #
Naprawdę z przyjemnością się to ogląda. Żeby tylko jeszcze wynik był lepszy.
castaway 26.09.2012 21:57 #
Z takim sędzią nic nie wiadomo , emocje jak na grzybach.
Assaidi > bomba zaczeła tykać w 2 połowie wybuchnie.
Hulus 26.09.2012 22:02 #
Dobra gra, dobry wynik, ale ci sędziowie to sobie z nas jaja robią. Może jesteśmy przewrażliwieni po ostatnim meczu, ale jakim sposobem Mulumbu uniknął chociaż żółtej kartki za wejście w nogę Hendersona?! Później Yesil faulowany na 20m za sekundę traci piłkę a on to uznaje jako przywilej? WBA powinno grać w 10. Kolejny raz to my tracimy na kontrowersyjnych decyzjach.
kader 26.09.2012 22:04 #
@Hulus
tym bardziej, że przy faulu na Hendersonie sędzia był blisko całej sytuacji
red_warrior 26.09.2012 22:04 #
Sędziowie w Anglii usztywniają się już na samą nazwę Liverpool i to już niestety jest faktem, ale dzisiaj młodzi pokazuja Wielką klasę i zaangażowanie !!!
Arvedui 26.09.2012 22:04 #
LFCmaniek napisał o 23:32

"W końcu Reina może poważnie zastanowić się nad poprawa swojej dyspozycji w bramce bo jak Brad rozegra kilka dobrych meczy w pucharach to i w lidze Pepe może trochę odpocząć:-) a z tego co widzieliśmy wszyscy Jones wydaje się pewniejszy w chwytaniu piłki niż Reina w ostatnim czasie"