LIV
Liverpool
Premier League
20.09.2025
13:30
EVE
Everton
 
Osób online 320

LFC nagradza gwiazdy Ability Counts


Dziś na Anfield miało miejsce szczególne wydarzenie – świętowano osiągnięcia dzieci i dorosłych, którzy są uczestnikami programu futbolowego dla niepełnosprawnych zorganizowanego przez Liverpool FC Foundation.

Zawodnicy wraz z ich rodzicami i trenerami pojawili się na uroczystym zakończeniu sezonu w Champions Suite (Apartament Mistrzów). Wręczono medale wszystkim uczestnikom, a ponadto niektórzy zostali wyróżnieni nagrodą Gracza Sezonu.

Program ten jest ideą fundacji „Piłka Nożna dla Wszystkich”. Ma on zapewniać chorym osobom możliwość rywalizacji w rozgrywkach futbolowych.

Drużyny rozgrywają spotkania na szczeblu regionalnym, ale niektórzy z zespołów dorosłych już przygotowują się do meczów międzynarodowych podczas Pucharu Europy Niepełnosprawnych organizowanego w Szwajcarii.

Ryan Moignard, trener podopiecznych fundacji, mówił: – To uczczenie całego sezonu i jedyna szansa na spotkanie wszystkich naszych piłkarzy, ich rodziców i opiekunów, aby nagrodzić ich za uczestnictwo w programie. To uhonorowanie ich osiągnięć i nagroda za wyjątkowe chwile w przeciągu całego sezonu. Frekwencja, postawa i wysiłek wszystkich biorących udział w tym przedsięwzięciu były zdumiewające, czym czujemy się zaszczyceni.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Lucaas 26.06.2013 20:40 #
Łopa Gangam Stajl!

Pozostałe aktualności

Carra: Virgil jednym z najlepszych (1)
18.09.2025 18:42, Mdk66, liverpoolfc.com
Isak: To był niesamowity wieczór (1)
18.09.2025 17:17, Tomasi, liverpoolfc.com
Florian Wirtz zaczyna się rozkręcać (3)
18.09.2025 16:38, Sz_czechowski, The Athletic
Simeone o starciu po bramce Van Dijka (13)
18.09.2025 15:27, Kubahos, The Athletic
Hiszpańskie media po meczu (0)
18.09.2025 13:00, RosolakLFC, Liverpool Echo