05.05.2024
17:30

Osób online 1102

Do przerwy 1:2

Liverpool przegrywa do przerwy z Manchesterem City 1:2. Bramkę dla the Reds po wspaniałej akcji zdobył Philippe Coutinho, lecz gospodarze odpowiedzieli trafieniem Kompany’ego, a gola do szatni strzelił Álvaro Negredo. Rezultat mógłby wyglądać zgoła inaczej, gdyby sędzia niesłusznie nie odgwizdał spalonego przy szarży Raheema Sterlinga.

Adi21a 26.12.2013 19:28 #
Eh szkoda tej drugiej bramki dla City, ale jrst jeszcze kolejna polowa meczu wiec moze uda nam sie odmienic losy tego spotkania
RK23 26.12.2013 19:29 #
jak na razie na plus - Suarez, Sterling, Coutinho, Cissokho, Sakho.
na minus - gdyby nie ta bramka Skrtela to bym go pochwalił a i Mignolet to co zrobił no ale się zdarza najlepszym.
Versers 26.12.2013 19:29 #
Sędziowie na świątecznym kacu.
RK23 26.12.2013 19:30 #
Liczyłem że MC zagra na świątecznym kacu. Tymczasem na skacowanych wygladają sędziowie spotkania.
AgentTomek 26.12.2013 19:31 #
Zobaczcie w powtórce, gdzie ten debil liniowy stał przy "spalonym". Noooo z takiego kąta to i ja bym zobaczył spalony...

ŻĄDAM SPRAWIEDLIWOŚCI !!!!!
Bozno1892 26.12.2013 19:31 #
Allen co za patole gra,boże chrysty
hoster 26.12.2013 19:31 #
Każdy rożny dla City to prawdopodobieństwo na gola prawie jak na karnym... za słabą mamy obronę żeby zaryzykować konkretnym atakiem co nas odsłoni. Sakho i tak w pojedynkę dużo ogarnia.
Liverpoolmichalfc 26.12.2013 19:31 #
Jeszcze jest nadzieja gramy całkiem dobry mecz jak równy z równym trzeba ich teraz przycisnac i probowac szkoda tych bledow ale coz... YNWA
GUNS 26.12.2013 19:32 #
nowy serwer radzi sobie tak jak sędzia :)
jeremy9 26.12.2013 19:32 #
Liverpoolodymacz sędzia !!!
damiankocemba 26.12.2013 19:32 #
Emocje buzują w sobie..gdyby eksplodowały rozjebały by pół Anglii.. Liniowy na kacu, Hendo do zmiany, Allen panikuje, Mignolet no trudno ;c Jeszcze druga połowa ! YNWA
AgentTomek 26.12.2013 19:33 #
na plus nie zaliczyłbym Cissokho.. W ofensywie spoko ale mógłby kurde szybciej wracać do obrony jak leci kontra -.-

Nie wiem co ci się w Allenie nie podoba. Dla mnie gra dobrze, tak jak cała pomoc i atak z wyjątkiem Lucasa. Zawsze jakiś łysol nam bramkę z City zawali, ale po Mignolecie to się nie spodziewałem...
RK23 26.12.2013 19:38 #
AgentTomek
odczep się od Cissokho bo piszesz jakby zawinił przy golu zdaje się że jeden tylko zawodnik bronił z Mignolet i się cofał zamiast zrobić krok do przodu, Aly zapierdzielał za Negredo aż na prawą stronę - lewy obrońca!
LFCtoPany 26.12.2013 19:38 #
Ma ktos transmisje ktora nie bedzie sie non stop cieła?
Nie musi byc powalajaca jakosc ale zeby nie cieło.