05.05.2024
17:30

Osób online 1112

Przegrywamy do przerwy

Po beznadziejnej pierwszej połowie meczu Liverpool przegrywa na Anfield z Aston Villą 1:2. Podopieczni Brendana Rodgersa nie zdołali powstrzymać gości, a ich defensywa nie stanowiła dla niej żadnej przeszkody. Najpierw piłkę do bramki Mignoleta skierował Andreas Weimann (w 25. minucie), a następnie Christian Benteke (w 36. minucie). Gola dla Liverpoolu zdobył w doliczonym czasie gry zdobył Daniel Sturridge.

Komentarze (37)

mati65095 18.01.2014 19:22 #
Szkoda oglądać
MikiLFC 18.01.2014 19:22 #
Pierwsza normalna akcja Liverpoolu w 47 minucie meczu ...
Vepson 18.01.2014 19:22 #
Kabaret jak w sejmie...
MarcinLFC77 18.01.2014 19:22 #
Ale nas ciśnie ten Bayern...

Dobra pośmialiśmy się, ale teraz koniec żartów. Nie możemy grac 4-2-4. Allen za Coutinho, Suarez bliżej lewej pomocy i w drugiej połowie dla odmiany zagrajmy w piłkę nożną, bo co robiliśmy w pierwszej to ciężko opisac.
paranormalnY 18.01.2014 19:22 #
Myślałem, że zagramy dzisiaj...a ch** nie chce mi się nawet pisać
BulaKG 18.01.2014 19:22 #
Lucas do składu w miejsce Coutinho/Sterlinga i po zwycięstwo.
Izzy 18.01.2014 19:22 #
Johnson chyba biega po korytarzach miedzy sektorami?
Kto widział kto ktokolwiek wie?!
Nie ma co teraz zbytnio krytykować, o błędach porozmawiamy po meczu. A przecież on jeszcze trwa!
sijdn 18.01.2014 19:23 #
Ale Lucasa trzeba wywalić na ławkę rezerwowych. Przez tę zmianę Liverpool gra tak jak gra czyli nędza.
MarcinLFC77 18.01.2014 19:23 #
A Cissokho dajmy czym prędzej nowy kontrakt z klauzulą jak u Suareza bo nam go ktoś wykupi i się obudzimy z ręką w nocniku.
dany182 18.01.2014 19:23 #
Miejmy nadzieję, że to nie jest mecz w którym na dobre pożegnamy się z TOP 4...
TadeC 18.01.2014 19:23 #
Pierwszy raz Moses wkurwił mnie najmniej .
Marcel 18.01.2014 19:23 #
Henry na trybunach a my największy piach gramy na Anfield od niepamiętnych czasów. Lucas za Gerrarda to raz, reszta podkręca tempo o 50% i ciśniemy po 3pkt. Totttenham i Everton juz zacierają ręce
brian 18.01.2014 19:23 #
Allen za Coutinho, Lucas za Gerrarda, a za Cissokho Brad Jones lub ktokolwiek i wygramy.
Eskimos 18.01.2014 19:23 #
Gdybyśmy grali tak cały mecz jak ostatnie 5 minut to było by na +
Itachi94 18.01.2014 19:23 #
Jak pare dni temu napisałem ze to będzie ciężki mecz to wszyscy mnie zlekceważyli i stwierdzili ze wygramy 3,4 zero ....
Majher13 18.01.2014 19:23 #
Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale Gerrard do zmiany, najsłabszy na boisku razem z Cissokho... Dwie braki, z lepszą grą w środku to nie powinien być problem.
guzio112 18.01.2014 19:23 #
No to Kelly za Johnsona, gorszy na pewno nie będzie :) i Allen za Cou/Sterlnig i wracamy do 4-3-3. 4-4-2 Nam najwyraźniej nie służy.
Spokojnie panowie wygramy, In Brendan We Trust !
żółtoczerwony 18.01.2014 19:24 #
Wygramy dzisiaj :)
POPEK 18.01.2014 19:24 #
LUCAS lub ALLEN musi wejsć i przejąć kontrolę w środku pola.
kulsky 18.01.2014 19:24 #
Gerrarda nowa pozycja to ława a nie DM, już wole Lucasa na tej pozycji, a najlepiej nowego zawodnika... Wszyscy jednak graja gówno, jak ma grać Suarez dobrze i Sturridge, jak musza sie cofac do srodka, bo nie ma kto im podać? Aly to ja nie wiem co tu robi, Mignolet co mecz popelnia straszne bledy, Coutinho bez formy... eh. Miejmy nadzieje na lepszą drugą połowe.
hoster 18.01.2014 19:25 #
Jak tak patrze na Gerrarda i Johnsona i myślę o mundialu to.. Boże chroń Anglię. Używanie mózgu w przypadku Czisoko to też jakieś skrajne przypadki. Ogólnie mamy przesrane. Nic nie jest tak jak powinno jak wyratują remis jakimś cudem to będzie dobrze chociaż jak na to patrze to się nastawiam na jakieś 1-3 albo 1-4.
Bozno1892 18.01.2014 19:25 #
Co za gówna parujące.Toure,Sissokho i Gerrard to już w ogóle patola max jak można grać tak zesranie, co za patologia
konriqe 18.01.2014 19:25 #
Cou do zmiany i na łąwe od kilku meczy gra piach to samo Mignolet, niech sobie przemyślą to i owo... jak po tym meczu my nie kupimy jakiegoś CM to powalczone mamy...
RedFulBad 18.01.2014 19:25 #
Gerrard to koszmar na tej pozycji!
pk230681 18.01.2014 19:26 #
Gramy wielka padake no tego to sie niespodziewalem dobrze ze Daniel przywraca nam nadzieje!!!
AgentTomek 18.01.2014 19:27 #
Gerrard słabo, ale dalej jest paru kopaczy robiących na mnie gorsz wrażenie: Coutinho cały czas posyła piłki do nikogo, Cissokho wypierdziela na ślepo, Skret zero reakcji i gówniane ustawienie przy 1 golu. Johnson ma swój udział przy drugim trafieniu, jak zwykle wykazuje sie brakiem mózgu
Jeszcze bym opiepszył Hendersona ale uratował się świetną asystą
Sędzia również niezbyt łaskawy dla nas. Mógł podyktować karny, poza tym Villa gra tak ostro jak Stoke za Pullisa

No ale 1:2 to wynik do odrobienia! Allen na boisko i strzelać panowie !
Davvid8 18.01.2014 19:27 #
To co wyprawia Glen to jest kpina. Nie widziałem dawno aby jakiemuś piłkarzowi tak wisiało co się dzieje na boisku:/ poza nim reszta obrony do wymiany jak najprędzej! To nie jest defensywa na top4 ani nawet na LE. Niech wracają do zdrowia Enrique, Agger, Sako i Flanagan i wyjdą w pierwszym możliwym meczu razem.
KondziuLFC 18.01.2014 19:29 #
to jest jakiś cyrk! Gdyby nie Skrtel to mogło być gorzej. Zacznijcie Panowie grać w piłkę nożną, Werner patrzy!
RK23 18.01.2014 19:29 #
Lucas wyrzucili Cie kibice na ławkę, a teraz chcą żebyś wstał - rusz dupe!
Antares86 18.01.2014 19:29 #
Mamy narazie ustawienie 5-0-5. Cou do zmiany, Allen ns boisko, Gerrard do przodu! Zostalo 45, wygramy! YNWA!
Marcel 18.01.2014 19:30 #
Na chwile obecną to Gerrard, Coutinho, Johnson, Cissokho do zmiany, Allen grał miesiac temu jego wejście to ogromne ryzyko. Na druga połowę Lucas za Gerro i to od razu, Brendan powinien ich teraz zjechać w szatni i będzie dobrze. Henry i całe Anfield się patrzy, nie ma bata każdy ma zasuwać jak koń na westernie
kaziooo0804 18.01.2014 19:30 #
Nasza gra jest cienka jak dupa węża...
OskarSG8 18.01.2014 19:31 #
Uwielbiam, kocham wręcz Gerrarda. Ale to nie jest pozycja dla niego.
Padaka ogolnie, ale akcja bramkowa , nie powiem, czapki z głów.
1-2 JEST DO ODROBIENIA PANOWIE !! YNWA
ivers 18.01.2014 19:31 #
Coutinho na ławę,Lucas na boisko a Gerro na rozegranie.Trzeba szukać prawego obrońcy bo Glen nigdy nie był dobry w obronie ale w ofensywie dawał dużo a teraz gra totalny piach.Mignolet jak zawsze od kilku meczy jak nie zawali bramki to mecz stracony.W drugiej połowie wierzę,że będzie dobrze.
galthar 18.01.2014 19:32 #