05.05.2024
17:30

Osób online 752

Do przerwy 1:0

Liverpool prowadzi do przerwy z Southampton 1:0, a pierwszego od pięciu spotkań gola zdobył Luis Suárez. Gospodarze szczególnie w ostatnich minutach mocniej przycisnęli gości, jednak raz the Reds uratował słupek, a innym razem umiejętnościami wykazał się Simon Mignolet.

Komentarze (10)

omnia 01.03.2014 18:27 #
gramy trochę piach, ale przynajmniej prowadzimy ;)
dannydt 01.03.2014 18:27 #
Obudzić się i dowieźć 3 pkt!
mrskee 01.03.2014 18:28 #
Zmiany panie Brendanie, zmiany...!!
Stachyra 01.03.2014 18:28 #
Cisną nas niemiłosiernie. Sterling za bezproduktywnego Coutinho i czekamy na superkontry. Musimy to wygrać dziś
konriqe 01.03.2014 18:28 #
Coutinho słabo:/ Mam nadzieje, że damy rade wygrać, bo znowu rywale zgubili pkt...
mayro78 01.03.2014 18:28 #
Weźcie tego Łamagana z podst. składu!!!
Niech się cofnie do rezerw i nauczy się podawać!
jeremy9 01.03.2014 18:29 #
Jeśli nie poprawimy gry w środku pola to będzie ciężko. Strasznie odpóściliśmy pressing po strzeleniu ( szczęśliwym ) bramki.
Eskimos 01.03.2014 18:30 #
Strzelić na początku drugiej połowy a potem niech się Southampton martwi
Ziaja 01.03.2014 18:31 #
Dobra prowadzimy i dobrze, graliśmy dobrze do 20-25 minuty. Potem stanęliśmy w miejscu. Niestety gra diamentem w systemie 4-1-2-1-2 jest niezbyt trafionym wyborem po powstają luki na bokach przez nieobecność skrzydeł.

Allen lub Coutinho do zmiany za Sterlinga i wracamy do 4-3-3 Lub Coutinho idzie na bok.
paranormalnY 01.03.2014 18:31 #