05.05.2024
17:30

Osób online 1051

OGS: Trzecia bramka decydująca

Ole Gunnar Solskjær pochwalił swój zespół za występ w pierwszej połowie przegranego przez Cardiff spotkania z Liverpoolem i uważa kontrowersyjny trzeci gol za punkt zwrotny tego meczu.

City dwa razy obejmowało prowadzenie, najpierw Jordon Mutch otworzył wynik spotkania po dziewięciu minutach, a następnie Fraizer Campell przywrócił prowadzenie po tym, jak wcześniej wyrównał Luis Suárez.

– Jesteśmy zawiedzieni, że odchodzimy z pustymi rękami. Byliśmy fantastyczni w pierwszej połowie. Robiliśmy z nimi, co chcieliśmy; testowaliśmy ich obronę, gdyż grając przeciwko tak ofensywnemu zespołowi, trzeba sprawdzać ich tylnią linię i tak właśnie było. Znaleźliśmy sobie trochę miejsce i zdobyliśmy fantastyczne bramki. Liverpool nie miał tylu okazji w pierwszej połowie.

– Po raz kolejny zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Czujemy, że zostaliśmy niesprawiedliwie potraktowani przy trzeciej bramce, gdyż dwóch naszych zawodników było poza boiskiem.

– Teraz czeka nas ważny mecz z West Bromwich Albion. Drużyny znajdujące się obok nas w tabeli również przegrały. Będziemy walczyć dalej.

Mimo tego, że fanom Cardiff City będzie ciężko patrzeć na wynik wczorajszego spotkania, to pozytywną rzeczą jest to, że walijski zespół znajduje się zaledwie trzy punkty za drużynami spoza najgorszej trójki.

– Siedziałem i analizowałem mecze z Kogutami i Evertonem i tak, tamte występy były dobre, ale dzisiaj graliśmy przeciwko najlepszym strzelcom w Europie, gdzie z kolei zespoły znajdujące się obok w nas tabeli mieli prostsze mecze, jednak mimo wszystko nasza sytuacja nie jest gorsza niż przed rozpoczęciem kolejki. Myślę, że to największy pozytyw dzisiejszego dnia.