17:30

Osób online 922

Wieści z wypożyczeń

Gracze Liverpoolu przebywający na wypożyczeniu doznali w ten weekend mieszanki uczuć w ich tymczasowych klubach. Jednak jeden człowiek – Andre Wisdom – może pochwalić się 5-gwiazdkowym występem. Dowiedzmy się jak minęły ostatnie dni naszych podopiecznych.

W piątek, Jakub Sokolik pomógł Southend United zachować czyste konto w meczu z Bristol Rovers zakończonym bezbramkowym remisem.

Fabio Borini w minioną sobotę był częścią zespołu Sunderlandu, który uległ Norwich City 0:2. Włoski napastnik spędził na boisku pełne 90 minut.

Obrońca Andre Wisdom zaliczył świetny występ w barwach Derby County. Barany rozniosły Notthingham Forest 5:0 w Championship.

Jordon Ibe zagrał drugą połowę w drużynie Birmingham City, która została pokonana na własnym stadionie przez Reading 1:2. Skrzydłowy obejrzał w tym meczu żółtą kartkę.

Obrońca Ryan McLaughin rozegrał całe spotkania w drużynie Barnsley, która przegrała 0:1 z Bournemouth.

Jack Robinson również rozegrał 90 minut dla Blackpool, które wygrało 1:0 z Huddersfield Town.

W League One, powodów do zadowolenia nie miał Conor Coady. Jego Sheffield United zostało pokonane przez Wolverhampton w stosunku 0:2.

Michael Ngoo przesiedział mecz Wallsall z Leyton Orient jako niewykorzystany zmiennik. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W Holandii, Krisztián Adorján z wysokości ławki rezerwowych oglądał jak jego Groningen pokonało Vitesse 3:1.

W niedzielę, bramkarz Pepe Reina był wplątany w porażkę Napoli z Fiorentiną 0:1 w ramach włoskiej Serie A.

Hiszpański pomocnik Suso ma natomiast nadzieję na występ w koszulce Almeríi, którzy poniedziałkowego wieczoru będzie gościć u siebie Real Sociedad w La Liga.