05.05.2024
17:30

Osób online 965

Symboliczne prowadzenie the Reds

Po pierwszych 45 minutach Liverpool nieznacznie prowadzi z Sunderlandem po jedynym golu spotkania autorstwa Stevena Gerrarda. The Reds kontrolują spotkanie, w oczy rzuca się jednak sporo niedokładności w grze gospodarzy w ostatnich fazach akcji.

Kapitan gospodarzy zdołał pokonać bramkarza Czarnych Kotów precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego w 39. minucie po faulu na Luisie Suárezie.

Komentarze (22)

Miensol 26.03.2014 21:47 #
Steven druga młodość ;)
Eric5 26.03.2014 21:47 #
Jakim cudem Vergini jest jeszcze na boisku?
Brawo SG.
bartulek 26.03.2014 21:47 #
Johnson za każdego babola ma o 10k mniej tygodniówki !
BananLFC 26.03.2014 21:48 #
We are Liverpool! Nanananana!
We are Liverpool! Nananananana!
tasebo 26.03.2014 21:48 #
Johnson idzie na rekord niecelnych podań.
krzych144 26.03.2014 21:48 #
Chłopaki, jaka jest marka tego autobusu, bo nie mogę się dopatrzyć?
paranormalnY 26.03.2014 21:48 #
Irytuje mnie jak sędzia za faul na zółtą kartkę nie daje jej tylko dlatego, że winny ma już jedną na końcie. Od kiedy to okoliczność łagadząca?
faanka 26.03.2014 21:49 #
Może Allen coś ustrzeli? :)
BarT 26.03.2014 21:50 #
Capitan Fantastic !
OskarSG8 26.03.2014 21:50 #
Ohhh Stevie :) Johnson Stu trochę mózgu używać :)
KubiaszLFC 26.03.2014 21:50 #
No proszę Was... Sunderland musi mieć jakieś szanse na ten mecz, dlatego sędzia nie gwizda fauli i nie rzuca tak żółtymi i czerwonymi :)
Szmuggi 26.03.2014 21:50 #
Suarezowi w nowych butach dryblingi nie wychodzą a o wolnych już szkoda gadać. Już przestał podchodzić nawet chociaż dzisiaj dzięki temu wygrywamy. Vergini już 1,5 czerwonej kartki zarobił i jeszcze biega po boisku.
kenovsky 26.03.2014 21:50 #
Sniegu już nie ma, a nasi piłkarze ślizgają się w najlepsze -,-
Anion87 26.03.2014 21:50 #
Dziś na Anfield tir marki Sunderland...
AgentTomek 26.03.2014 21:50 #
Hehe tak dużo ostatnio LFC bramek strzela, że 1:0 to tylko "symboliczne" prowadzenie ;)
burmanek8 26.03.2014 21:50 #
Sundermalnd będzie musiał się otworzyć, jeśli chcą coś ugrać a dla nas to idealnie ;)
HKz 26.03.2014 21:50 #
Ta celebracja Gerrarda z Suarezem po golu :D Gdyby kapitan nie strzelił byłaby mega frustracja zapewne.
ircek 26.03.2014 21:51 #
Chyba pierwszy ceny strzał i bramka. Coś dziś chłopaki rozregulowane maja celowniki, wszystko w niebo idzie.
kacciq 26.03.2014 21:51 #
Gdzie jest ten Wasz przewspaniały Glen? Oby się odnalazł w drugiej połowie bo na razie to ja widzę tego drewnianego i irytującego z okresu kiedy grał "z kontuzją".
kaziooo0804 26.03.2014 21:53 #