17:30

Osób online 1046

Wieści z wypożyczeń

Oto najnowsze wieści z wypożyczeń piłkarzy Liverpoolu, których drużyny grały swoje spotkania w miniony weekend. Powody do zadowolenia mogą mieć w Andre Wisdom, a w szczególności Pepe Reina.

Jordon Ibe zagrał 90 minut w przegranym przez Birmingham 2:4 meczu u siebie z Bournemouth w rozgrywkach Championship.

Andre Wisdom pomógł Derby County odnieść pewne zwycięstwo 3:0 z Charltonem Athletic.

Jack Robinson rozegrał całe spotkanie dla Blackpool w zremisowanym 1:1 meczu z Queens Park Rangers.

Ryan McLaughlin przesiedział na ławce rezerwowych cały wygrany 4:1 mecz Barnsley z Yeovil Town.

W League One Conor Coady zagrał w przegranym 1:2 meczu Sheffield United z Swindon Town.

W tej samej lidze napastnik Michael Ngoo wszedł w ostatniej minucie wygranego 1:0 spotkania Walsall z Shrewsbury Town.

W League Two Jakub Sokolik pomógł zachować kolejne czyste konto dla Southend United, którzy pokonali 1:0 Torquay United. Sokolik dostał też żółtą kartkę.

W Holandii Krisztián Adorján z ławki obserwował wygrany przez Groningen 3:2 mecz z PSV Eindhoven.

W niedzielę Suso zagrał w całym, przegranym 0:1 meczu Almeríi z Realem Valladolid.

Wczoraj grał również Pepe Reina który zachował czyste konto w wygranym przez Napoli 2:0 szlagierowym meczu Serie A z Juventusem.

Dzisiaj najprawdopodobniej zagra również Fabio Borini, którego Sunderland podejmuje West Ham w ostatnim spotkaniu 32. kolejki Premier League.