17:30

Osób online 861

Wieści z wypożyczeń

Pięciu graczy Liverpoolu, którzy przebywają na wypożyczeniach miało szansę zaprezentować się podczas weekendu w barwach swoich dotychczasowych drużyn. Dowiedzmy się zatem jak minęła dla nich kolejna kolejka ligowa.

João Carlos Teixeira zanotował asystę w barwach Brighton & Hove Albion w meczu przeciwko AFC Bournemouth w sobotnim spotkaniu Championship. Pomimo tego przyszły rywal Liverpoolu w Capital One Cup zdołał pokonać zespół Samiego Hyypi 3:2.

Przed czwartkowym wyjazdem nad Merseyside gdzie Lille zmierzy się w najbliższy czwartek z Evertonem, Divock Origi zagrał 90 minut w koszulce zespołu Mastifów. W meczu z Saint-Étienne w ramach francuskiej Ligue 1 padł remis 1:1.

Cały mecz rozegrał również Andre Wisdom, którego West Bromich Albion pokonało Leicester 1:0 w rozgrywkach Barclays Premier League.

W innym meczu angielskiej ekstraklasy gdzie Stoke zremisowało 2:2 z West Ham United, Oussama Assaidi przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

W Championship, skrzydłowy Jordon Ibe, pojawił się na boisku w 62. minucie. Jego Derby County przegrało z Brentford 1:2.

W Hiszpanii, Iago Aspas zagrał ostatnie 20 minut w meczu Sevilli z Athletic Bilbao. Klub ze stolicy Andaluzji, gdzie gra Aspas, przegrał ostatecznie 0:1.

Środkowy obrońca Rafael Páez pozostał niewykorzystanym rezerwowym w meczu Serie B gdzie Bologna przegrała z Livorno 2:3.