05.05.2024
17:30

Osób online 1134

Kolo strzela w reprezentacji

Kolo Toure wpisał się na listę strzelców w dzisiejszym, wyjazdowym meczu Wybrzeża Kości Słoniowej z Sierra Leone w przedostatnim spotkaniu eliminacyjnym do przyszłorocznego Pucharu Narodów Afryki.

Słonie wygrały 5:1 i zagrają 19 listopada, decydujący o awansie mecz z Kamerunem na własnym terenie.

Stoper Liverpoolu w 8 minucie otworzył wynik rywalizacji, gdy opanował futbolówkę w polu karnym i z bliskiej odległości posłał ją do siatki.

Gospodarze doprowadzili w 25 minucie do wyrównania, ale było to wszystko, na co było ich stać tego dnia.

Salomon Kalou i Max-Alain Gradel w przeciągu 3 minut wyprowadzili Wybrzeże Kości Słoniowej na dwubramkową przewagę.

Następne gole były dziełem napastnika Romy - Gervinho, a także ponownie Kalou.

Bramka Kolo z tego meczu dostępna jest na naszym Facebooku.