13.05.2024
21:00

Osób online 1107

Wieści z wypożyczeń

Minął kolejny weekend w trakcie, którego wypożyczeni z klubu zawodnicy mogli zaprezentować się na boiskach poza Liverpoolem. Szczególnie zadowolony może być młody portugalski obrońca, Tiago Ilori.

Sebastian Coates obserwował boiskowe wydarzenia z ławki, gdy Sunderland zremisował 1:1 ze Swansea w sobotnim meczu Barclays Premier League.

W rozgrywkach Championship, João Carlos Teixeira zaliczył pełne 90 minut w meczu przegranym przez Brighton & Hove Albion 2:3 z Nottingham Forest.

W innym meczu tej samej kolejki, Sheyi Ojo mógł zaprezentować się swoim nowym kibicom, kiedy został wprowadzony na ostatnie 30 minut spotkania z Bournemouth, które zakończyło się wynikiem 3:1 dla Wisienek.

Lloyd Jones pojawił się na boisku zbyt późno, by zapobiec stratom odniesionym przez Cheltenham Town. Został wprowadzony w 77 minucie, a jego koledzy przegrywali już 1:3 z Burton i takim wynikiem zakończył się ten mecz w League Two.

Później tego samego dnia, Tiago Ilori rozegrał całe zawody i pomógł Bordeaux zachować czyste konto w zwycięstwie 1:0 nad Evian TG w Ligue 1.

W innym meczu ligi francuskiej, belgijski reprezentant, Divock Origi, spędził na boisku ostatnie 20 minut starcia, w którym Lille pokonało 2:1 Montpellier.

Andre Wisdom został niewykorzystanym rezerwowym, gdy w niedzielne popołudnie jego West Bromwich Albion odrobiło dwubramkową stratę do Burnley i doprowadziło do rezultatu 2:2.

Iago Aspas zaliczył kolejne 56 minut na boisku, a Sevilla odniosła porażkę z Getafe.