CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1768

Henderson: Jesteśmy gotowi


Kapitan Liverpoolu - Jordan Henderson pozostaje optymistą przed pierwszym ligowym starciem na Britannia Stadium. Piłkarz jest przekonany, że the Reds przepędzą demony z końca zeszłego sezonu, kiedy przegrali ze Stoke w ostatniej kolejce rozgrywek 1:6.

- Dla nas to najlepsze miejsce, by rozpocząć nową historię w Premier League. Chcemy raz na zawsze przegonić złe duchy z poprzednich rozgrywek i mamy ku temu idealną okazję.

- Zawodnicy, którzy byli tego dnia na boisku, przez długi czas będą pamiętać o tamtym wydarzeniu. To był dla wszystkich w klubie straszny dzień.

- Jesteśmy wyjątkowo zdeterminowani przed wyjazdem do Stoke. Skupiamy się wyłącznie na przyszłości i najbliższej niedzieli. Są dobrym zespołem, lecz jesteśmy od nich lepsi.

- Dzięki letnim transferom wzmocniliśmy nasz skład. Mamy młody zespół, cechujący się dużą jakością.

- To nowy sezon, nowe otwarcie. Sądzę, że czeka nas ekscytujący okres. Jedziemy tam z przekonaniem, iż możemy wrócić do Liverpoolu z 3 punktami.

- Oczywiście przed nami ciągle wiele pracy i wiemy, że mamy mnóstwo do zrobienia w ostatnim tygodniu przed startem Premier League. Jesteśmy mimo wszystko gotowi na początek sezonu - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

PonuryGrabarz 03.08.2015 11:46 #
Jedyny który nie brendoli bez sensu tylko mówi jak jest.
AllHailbeforeDalglish 03.08.2015 13:13 #
Dobrze, że piłkarze chcą sie zrewanżować za ostatni blamaż to daje nadzieję na bardziej wyrównane widowisko niż ostatnio i wywiezienie jednego puntku. Nie oszukujmy się Stoke to cięzki przeciwnik i świetnie zarządzany klub, który z każdym rokiem coraz bardziej zbliża się piłkarsko do nas. Wierze w jeden punkt i byłybym usatysfakcjonowany z takiego wyniku, ale mimo tego obawiam się, że będzie przegrana oby nie za wysoka

Pozostałe aktualności

Dlaczego Liverpool nie zagra w KMŚ?  (0)
30.04.2025 13:11, Redbeatle, liverpool.com
Aldridge: Trent musi podjąć decyzję  (0)
30.04.2025 12:45, Vladyslav_1906, Liverpool Echo
Crouch: Niech powalczą o Isaka!  (10)
30.04.2025 10:38, AirCanada, liverpool.com
Kulisy meczu ze Spurs - wideo  (0)
30.04.2025 10:36, Piotrek, liverpoolfc.com
Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (6)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (1)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com