05.05.2024
17:30

Osób online 821

Prowadzimy do przerwy

Liverpool prowadzi na Anfield 1:0 w spotkaniu drugiej kolejki Premier League przeciwko drużynie Bournemouth. Bramkę dającą prowadzenie strzelił po kombinacyjnie wykonanym rzucie rożnym Christian Benteke.

Na początku spotkania goście stworzyli trochę zagrożenia pod bramką Mignoleta, Bournemouth świętowało nawet zdobycie bramki, sędzia gola jednak nie uznał gdyż faulowany w polu karnym był Dejan Lovren.

Przez większość spotkania przeważał jednak zespół gospodarzy co w 26. minucie wykorzystał Christian Benteke. Co prawda na pozycji spalonej w tej akcji znajdował się Philippe Coutinho, sędzia zdecydował się jednak akcji nie przerwać.

Pod koniec pierwszej połowy Brazylijczyk mógł podwyższyć prowadzenie Liverpoolu, nie potrafił on jednak wykorzystać znakomitej sytuacji i po 45 minutach mamy wynik 1:0.