05.05.2024
17:30

Osób online 890

Pierwsza połowa do zapomnienia

Liverpool po słabej grze i katastrofalnych błędach w obronie przegrywa do przerwy z West Hamem 0:2. Wynik otworzył już w 3. minucie Manuel Lanzini, a gospodarzy dobił Mark Noble przy wydatnym udziale Dejana Lovrena. Bliski zdobycia gola był Roberto Firmino, lecz piłka po jego mocnym strzale trafiła w słupek.

RK23 29.08.2015 16:54 #
błąd Gomeza, błąd Lovrena. Druga linia pozostawia wiele do życzenia straty Cana i Lucas kiedy zapędzi się do przodu nie nadąża wrócić. Jedyny pozytyw to strzał Firmino w słupek. Brendan musi wpuścić drugiego napastnika bo sam Benteke wyłączony z gry.
kulsky 29.08.2015 16:54 #
Pierwsza bramka na konto Gomeza. Hype powoli spada na tego zawodnika, w ataku totalne nic. Gosc jest nominalnym CB, wiec czego sie mozna spodziewać. Lovren out. Nie wiem jakim cudem on jest stawiany wyzej od Sakho. Srodek pola to jest jakas masakra. Lucasa JUZ DAWNO nie powinno być w tym zespole. Song wciaga tego zamulonego brazylijczyka nosem. Can nie potrafi podać nawet... Benteke nie istnieje w tym meczu a duet ofensywnych pomocników na skrzydlach ewidentnie nie czuje sie dobrze na tych pozycjach. Ile jeszcze tej meczarni? Az zwolnimy tego geniusza na lawce trenerskiej. Poprzednie mecze wygralismy/remisowalismy po bledach sedziów, zamydlilo to wam wszystkim troche oczy .
Konrad1966 29.08.2015 16:54 #
Tak teraz mozna powiedziec ile mielismy farta i jak nam pomogl wczesniej sedzia.
Tego sie wlasnie obawialem.Strata bramki i juz kaplica nic nie potrafia sklecic.
LUKASp 29.08.2015 16:55 #
this is Anfield ! ! ! i'm steal believe ! !
this is Anfield ! ! ! i'm steal believe ! ! !
greglive22 29.08.2015 16:55 #
To nasz filar to poezja:))) dawac Ings za lucasa i jedziemy z koksem ale znajac Brendenka to pewnie allbo bedzie bronił wyniku albo wejdzie w 80minucue :/
Kinio25LFC 29.08.2015 16:56 #
Agger ze złamaną nogą, wybitym okiem, po przejechaniu stopy przez pług śnieżny dawał więcej niż kiwający się Dejan. :(
masterkik 29.08.2015 16:56 #
1sek przed gwizdkiem byłem gotowy stawiać dolary przeciwko orzechom, że porażka w pierwszej połowie będzie opatrzona twarzą Dejana L.. Dlaczego nie jest??????
Beol 29.08.2015 16:57 #
LUKASp

STEAL ? xd Odpal słownik google a potem się pośmiejemy
BartekLfc1993 29.08.2015 16:57 #
Ależ większość z Was jest ŻAŁOSNA! Aż nie mogę w to uwierzyć...
masterkik 29.08.2015 16:58 #
Na 5 sek przed końcem połowy mógłbym się zakładać że przy newsie będzie twarz Dejana L.. Dlaczego go tam nie ma???????????????????????????????
Glodzilla 29.08.2015 16:58 #
Ings i Moreno ponoć mają wejść...
Abemadło 29.08.2015 16:58 #
Benteke to w ogole jest na boisku? Nedza, lovren zreszta tak samo.. no i co wam po tych wygranych glowkach benteke? Pasuje do nas jak piesc do nosa -.-
mrocznystefan 29.08.2015 16:59 #
Dejan ty wariacie :)
Beol 29.08.2015 16:59 #
BartekLfc1993

Żałosna ? Wymieniliśmy 4x albo nawet 5x więcej podań od WHU a nie mieliśmy nawet JEDNEGO celnego strzału na bramke , nawet ja mam już dość , licze na lepszą drugą połowe .
NaImieMiAdaś 29.08.2015 16:59 #
i jak tu maja dawac transmisje w tv skoro prezentujemy katastrofe?
Robertos 29.08.2015 16:59 #
Patologia Rodgersa w pełnej krasie, środka nie ma, obrona przechodzi ludzkie pojęcie, atak nie ma żadnego pomysłu na bramkę. Benteke będzie gwoździem do trumny Rodgersa, niech ten typ zabiera swojego jugolskiego syna i zacznie budować kolejną Barcelonę gdzieś w Championship.
Gonzalo96 29.08.2015 16:59 #
Były dodatkowe treningi defensywy. Pora na dodatkowe treningi z kreowania akcji, bo grają bez głowy. Dosłownie poza słupkiem Firmino nic nie było. Już miałem nadzieję,ze Lovren zagra przyzwoity mecz,ale to co zrobił to najgorsza jego akcja od pobytu tutaj.
mrocznystefan 29.08.2015 17:00 #
Pierwszy do zmiany Gomez. Moreno da nam teraz dużo więcej.
GABS 29.08.2015 17:00 #
nie ma co krytykować, super jest przecież walczymy...nie?
mayro78 29.08.2015 17:00 #
Pijawki się obudziły i rzuciły na Lovrena, Gomez też zawalił pierwszego gola.
To jest PL tutaj nie ma faworytów
silver7 29.08.2015 17:00 #
Lukas - a co Ty tam chcesz stealować :).
A wczoraj brendolił nasz geniusz , że chce by przeciwnicy czuli strach widząc wyjazd na Anfield w terminarzu.
ircek 29.08.2015 17:01 #
Chyba Brendan za mocno wychwalił nasz obrone, bo dziś totalna klapa. Postawili autobus i ciężko będzie ich ugryźć!
kulsky 29.08.2015 17:02 #
Ings i Moreno podobno wejda. Ciekawe za kogo. Jak zdejmie Firmino to sie wkurwie. Nie mamy nic do stracenia, wiec powinien zdjąć Gomeza i Lucasa.
Kavadro 29.08.2015 17:02 #
Moreno za Gomeza i lecimy po cumbacka.
redhuman 29.08.2015 17:03 #
Ta sama jedenastka, która zagrała świetny mecz z Arsenalem, dziś gra fatalnie. Zawodnicy ponoszą odpowiedzialność za ten wynik, bo prawie każdy znacznie obniżył loty. Gomez sobie nie radzi, Skrtel zawalił razem z nim bramkę, Lovren zawalił kolejną. Ofensywa także gra źle, a najgorszym zawodnikiem na boisku jest Firmino i to jego zastąpiłbym Ingsem. Przyda się drugi napastnik, a Roberto o ściągnięcie aż się prosi. Gomeza zastąpiłbym też Moreno, Joe niestety zupełnie nie radzi sobie w ofensywie. No i trzeba liczyć, że to w jakiś sposób obudzi zespół. Jeśli nie wygramy tego meczu, to możemy nie znaleźć się w top4. To kluczowy mecz.
filarowicz 29.08.2015 17:04 #
Lovren do pierwszego failowego dryblingu ok, a potem jego ciemna strona przejęła inicjatywę, kurwa mieć 3 okazję żeby wyjebać piłkę to on się bawi -.-
Clyne i Gomez przy 1 golu też pospali, inna sprawa że Skrtel tak wybijał, ale tam powinien stać Clyne.
Moreno za Gomeza i Ingsa za Lucasa, chociaż remis.

Jak tylko Bilić powiedział, że zaparkuje to już wiedziałem że przepierdolimy, Rodgers żyje dla takich meczy.
lucimar 29.08.2015 17:04 #
Młoty duzo farta co im mecz ustailo niestety. Irytuje mnie brak lewej nogi na lewym skrzydle i ciagle prekladnaie pilki na prawa.... Firmino żółw zero dynamiki ale może jednym zagraniem cos wyczarowac
LUKASp 29.08.2015 17:06 #