05.05.2024
17:30

Osób online 832

Raport z wypożyczeń

Miniony weekend był doskonałą okazją do wykazania się dla zawodników Liverpoolu, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach w innych klubach.

Sheyi Ojo miał ogromny wkład w wygraną swojej drużyny podczas rywalizacji w Championship, wchodząc na boisko w drugiej połowie. Ojo stworzył okazję bramkową, która ostatecznie dała zwycięstwo drużynie Wolverhampton w spotkaniu z Charltonem Athletic.

W ramach rozgrywek League One, trójka młodych zawodników Akademii - Kevin Stewart, Lawrence Vigouroux oraz Jordan Williams zagrali pełne spotkania w barwach Swindon Town, jednak ich zespół uległ na swoim terenie drużynie Sheffield United.

Walijski młodzieniec przebywający na wypożyczeniu w Crewe Alexandra - Harry Wilson został wprowadzony na boisko z ławki rezerwowych. Niestety, jego drużyna przegrała 0:1 z Wigan Athletic.

Lloyd Jones oglądał całe spotkanie z ławki rezerwowych, a jego Blackpool musiało uznać wyższość Walsall i przegrało 0:4.

Joe Maguire również pozostał pomiędzy rezerwowymi przez całe spotkanie, a jego Leyton Orient wygrało 2:0 z ekipą Bristol Rovers w ramach rozgrywek League Two.

Bramkarz Liverpoolu, Danny Ward pomógł Aberdeen przedłużył swoją serię występów w szkockiej drużynie oraz zachował czyste konto w wygranym meczu 2:0 z Patrick Thistle.

Mario Balotelli przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych podczas zwycięskiego spotkania pomiędzy AC Milan a Empoli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla zespołu z Mediolanu.

Andre Wisdom wszedł na boisko w barwach Norwich i rozegrał 58 minut w przegranym 0:3 spotkaniu z Southampton.