05.05.2024
17:30

Osób online 1262

Występy Czerwonych w Europie

Jordon Ibe i Joe Gomez zaliczyli obiecujący debiut w kadrze Anglii U-21, która pokonała drużynę USA U-23 w Preston 1:0. Obrońca Liverpoolu wystąpił na prawej stronie defensywy, a tuż przed nim występował Ibe.

Duet Liverpoolu został zmieniony w 60. minucie. W drużynie Stanów Zjednoczonych wystąpił były zawodnik młodzieżowych grup the Reds – Marc Pelosi.

Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił zawodnik Manchesteru United, James Wilson.

Divock Origi pojawił się jako zmiennik w 82. minucie, Belgia pokonała na wyjeździe 3:1 Bośnię i Hercegowinę. Simon Mignolet przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Edin Džeko wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, lecz później łupem bramkowym dzieliły się już tylko Czerwone Diabły.

Marouane Fellaini, Kevin De Bruyne i Eden Hazard trafiali do siatki.

Młodzi zawodnicy the Reds Jordan Williams i Danny Ward pozostali na ławce rezerwowych, kiedy Walia robiła kolejny krok w kierunku Mistrzostw Europy we Francji, pokonując na wyjeździe 1:0 Cypr po pięknej bramce strzelonej głową przez Bale’a.