05.05.2024
17:30

Osób online 991

U-21 przegrywa z Sunderlandem

Podczas niedzielnego popołudnia kadra młodzieżowa Liverpoolu uległa drużynie Czarnych Kotów. Mecz rozgrywany na Stadium of Light zakończył się wynikiem 1:0.

W kadrze U-21 zabrakło Jerome’a Sinclaira, Joao Teixeiry i Connora Randalla, którzy zostali powołani przez Jürgena Kloppa na sobotni mecz z Tottenhamem.

Pomimo osłabienia w składzie drużyna spisała się bardzo dobrze i w bitwie z bardziej doświadczoną ekipą Sunderlandu Czerwoni stracili zaledwie 1 bramkę, która padła na początku drugiej połowy.

Już od pierwszej minuty w grze the Reds widoczny był chaos i brak ogrania, jednakże rywale nie potrafili tego wykorzystać.

Od zmarnowanej jedenastki Aanholta z początku spotkania the Mackems stworzyli sobie kolejną dobrą okazję dopiero w 30 minucie, gdy po podręcznikowo wykonanym rzucie rożnym potężny strzał ponad bramką oddał Charalampos Mavrias.

Ostatnie 10 minut pierwszej połowy okraszone było kilkoma groźnymi sytuacjami po obu stronach.

Najpierw po wrzutce w pole karne Dhanada piłki nie sięgnął głową Dan Cleary, który następnie wspólnie z Brewittem zablokował kolejno strzały Goocha i Mandrona.

Niestety na początku drugiej odsłony spotkania defensywa Liverpoolu uległa rywalom. Po rzucie rożnym piłkę do siatki gości wpakował nieupilnowany Ledger.

Strzelony gol dodał pewności siebie gospodarzom, którzy następnie za sprawą Mandrona byli dwukrotnie bliscy podwyższenia wyniku.

Liverpool miał również okazję do wyrównania, jednakże w 70. minucie swojej szansy nie wykorzystał Paulo Alves.

Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego liverpoolczycy naciskali, lecz żaden z kolejnych ataków nie był w stanie przebić się przez obronę Sunderlandu. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy 1:0.

Zgarniaj bonusy dla nowych graczy! Wiesz kto wygra? Stawiaj teraz z OddsRing!