05.05.2024
17:30

Osób online 1178

Henderson o braku regularności

Jordan Henderson przyznaje, że Liverpoolowi zabrakło koncentracji i jakości w ostatnich minutach spotkania z Sunderlandem. Podpopieczni Jürgena Kloppa zremisowali z Sunderlandem tracąc 2 bramki w ostatnich minutach meczu.

Kapitan jest przekonany, że wady te mogą zostać wyeliminowane i obiecuje, że zarówno on jak i jego koledzy z drużyny będą pracować nad regularnością.

The Reds w 80. minucie prowadzili 2-0, pozwolili niestety Adamowi Johnsonowi i Jermain'owi Defoe wpisać się na listę strzelców i wywieźć z Anfield cenny punkt.

Henderson obiecuje, że nikt nie ma zamiaru unikać odpowiedzialności za to co się stało w ostatnich minutach meczu.

- Każdy z nas, indywidualnie musi wziąć odpowiedzialność za ostatnie minuty tego meczu.

- Przez 80 minut graliśmy naprawdę dobrze, dominowaliśmy, ale w końcówce wszystko się posypało.

- Kiedy ktoś zdobywa bramkę kontaktową w ostatnich minutach, można się domyślić, że postawią wszystko na jedną kartę i rzucą się do ataku. To pechowe, że mieli tylko 2 szanse i zdobyli 2 bramki.

Kapitan jest jednak przekonany, że drużyna Kloppa znajdzie sposób na poprawę i wyciągną wnioski z sobotniego meczu z Czarnymi Kotami.

- Wynik nie był dobry, ale w naszej grze było wiele pozytywów. Mimo wszystko prowadziliśmy 2-0 więc powinniśmy zdobyć wszystkie 3 punkty.

- Od dłuższego czasu brakuje regularności w naszej grze i nad tym musimy pracować.