05.05.2024
17:30

Osób online 1035

Chelsea prowadzi do przerwy

Po pierwszej połowie Liverpool przegrywa na własnym stadionie z Chelsea 0:1. Gola, który dał the Blues prowadzenie strzelił po indywidualnej akcji Eden Hazard w 32 minucie rywalizacji.

Komentarze (24)

AirCanada 11.05.2016 21:46 #
Mógłby ich Jurgen troszkę zjebać w szatni, bo na razie to jedno wielkie rozczarowanie.
Mattt 11.05.2016 21:47 #
oświeci mnie ktoś czemu kibice klaskali w 29 minucie?
Lyzwa7 11.05.2016 21:47 #
Brawa dla Lovrena i Milnera za heroiczne próby zablokowania Hazarda.
Szynszyl 11.05.2016 21:47 #
Chelsea już gra na czas....
mrocznystefan 11.05.2016 21:48 #
Parafrazując Janusza W. w drugiej połowie parówy do góry i golimy frajerów.
Sobi 11.05.2016 21:48 #
Hazard poprzechodił naszych jak jakieś tyczki na treningu
prosper 11.05.2016 21:49 #
Emocje jak na grzybobraniu, mecz o nic na trybunach piknik. Widać, że chłopaki nie forsują się za bardzo, zero agresji i nie ma się co dziwić, oby każdy dożył do finału i ja jestem zadowolony.
AgentTomek 11.05.2016 21:49 #
LFC gra na jakieś 50% swoich możliwości, albo i mniej, co nawet widać po leniwym pressingu. Liczę, na punkty dla nas, bo wkurzają mnie kibice Chelsea, którzy buczą na Sturridge'a (niby za co?), ale chyba nastepnym razem, jak będzie tyle wypowiedzi o Anfield jako twierdzy to postawię pieniądze na przeciwnika
Wioor 11.05.2016 21:49 #
Straaaaaaszna padaka. Dawno nie widziałem tak chujowej pierwszej połowy. Na szczęście mamy Kloppa, który tego tak nie zostawi.
@Lyzwa7, jeśli mamy być sprawiedliwi, to należy doliczyć Cana.
boryssobieski 11.05.2016 21:52 #
Ehhh... Stu mnie zaczyna lekko irytować tymi swoimi strzałami... Emre i Adaś też słabawo. Hazard pięknie nas okiwał. No nic. Trza się spiąć i ograć smerfy.
A_Boone 11.05.2016 21:52 #
Ten mecz miał się chyba sam wygrać, patrząc na Naszą grę. Niezbędna suszarka od Jurgena w przerwie.
tachi 11.05.2016 21:53 #
Graja jak jakies tas tasie. Wiem, ze final za tydzien ale panowie zaangazowania wiecej.
jooggi 11.05.2016 21:54 #
Panowie Macie jakąś Polska Transmisje ? :D
Lyzwa7 11.05.2016 21:54 #
AgentTomek- ano i Lallanę również, nei wiem czy ktoś jeszcze by się nie znalazł, bo dali się ograć jak barany, a właściwie zachowywali się jakby mieli po prostu wyjebane. Odnośnie mojego komentarza: miałem na myśli blokowanie strzału. Moment przed uderzeniem Milner cofnął nogę, a Lovren zamiast zrobić cokolwiek tylko się patrzył.

Lyzwa7 11.05.2016 21:57 #
Allena owszem, jak najbardziej, ale Benteke?
Mają grać jeszcze gorzej?
ivers 11.05.2016 21:58 #
Ja właściwie trochę rozumiem piłkarzy,za tydzień mamy najważniejszy mecz w sezonie i oni maja to z tyłu głowy.Mimo wszystko liczę na to,że w drugiej połowie zagraja lepiej.
Exol 11.05.2016 22:00 #
bida dziś z transmisjami, ale udało mi się znaleźć coś takiego
Larry 11.05.2016 22:01 #
Jurgen, zmieniaj ten tartak Lallane to może wygramy.
jooggi 11.05.2016 22:01 #
Dzieki Exol jedyny który próbuje pomóc :D
Wioor 11.05.2016 22:04 #
Larry, nie często to mówię, a bynajmniej prawie nigdy... Ale Lallana w tej pierwszej połowie nie zagrał najgorzej.