PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 2069

Klopp o kontuzjach


Jürgen Klopp przyznał, że jedynym graczem, który z przyczyn zdrowotnych może nie zagrać w meczu ze Swansea jest Divock Origi. Możliwe jednak, że Belg będzie gotowy na sobotni wyjazd na Liberty Stadium.

Napastnik został kopnięty w stopę podczas treningu w tym tygodniu, jednak nie jest to bardzo poważny problem. Mimo to sztab szkoleniowy musi najpierw sprawdzić, czy będzie on mógł zagrać z Łabędziami.

– Nie mam zbyt wielu informacji, nic o czym można porozmawiać – powiedział niemiecki menadżer podczas konferencji prasowej, gdy został zapytany o kontuzje swoich graczy.

– To był normalny tydzień treningowy, wydarzyło się parę drobnostek, jednak na tę chwilę nie ma wątpliwości co do kondycji któregoś z graczy.

– Może Divock. Został kopnięty w stopę i musieliśmy to sprawdzić, ale okazało się, że to nic poważnego.

– Może miałby za mało czasu przed meczem, ale musimy poczekać i zobaczyć co się stanie. To wszystko na ten moment.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

krzysieklfc 29.09.2016 17:36 #
pewnie Moreno go kopnął :P
PonuryGrabarz 29.09.2016 17:40 #
@krzysieklfc, na pewno chce go wygryźć z pozycji 3 napastnika

Pozostałe aktualności