05.05.2024
17:30

Osób online 900

Lovren: Musimy dalej walczyć

Dejan Lovren po frustrującym remisie 0-0 z Southampton obiecał, że Liverpool będzie dalej walczył o miejsce gwarantujące kwalifikację do Champions League.

James Milner był najbliżej przełamania impasu strzeleckiego, ale jego rzut karny w drugiej połowie meczu został obroniony przez Frasera Forstera.

Po zakończeniu spotkania, Lovren nie potrafił ukryć rozczarowania, ale obiecał odpowiedź ze strony zespołu Jürgena Kloppa.

- Mogliśmy dziś wygrać, ale futbol jest nieprzewidywalny – powiedział Liverpoolfc.com.

- Nie mieliśmy problemów z Southampton, ale nie potrafiliśmy zdobyć bramki. To spore rozczarowanie.

- Musimy iść naprzód, by móc powalczyć w dwóch następnych starciach i wygrać.

Chorwat również stanął w obronie Milnera i pochwalił go za siedem goli strzelonych z jedenastek w tej kampanii.

- Milly zdobył bardzo dużo bramek z rzutów karnych w tym sezonie, potrzebowaliśmy tego prawie cały czas.

- Myśleliście, że Milly strzeli, ale kiedyś w końcu musiał spudłować. Niestety to stało się dzisiaj. Każdemu się zdarza.